Знайомство з Ударом Кличка затягнулось до ночі
07.06.2010
13:16

Знайомство з Ударом Кличка затягнулось до ночі

Раз на півроку Комунікативне агентство БРІЗ організовує вечірки для представників ЗМІ: з нагоди професійного свята та напередодні Нового року.

Спортивні блоги Прикарпаття

"Цього року в один день співпали – прес-конференції голів ІФ ОДА та ІФ МВК, наша вечірка та журналістська спартакіада, яку організував Спортивний портал Прикарпаття, - говорить керівник БРІЗ Оксана Говера, - Однак, незважаючи на такі «накладки», наш урочистий обід вдався на славу!»

Кафе "Роза вітрів" пригостила наших гостей смачним борщем по-полтавськи, молодою картоплею із укропчиком, салатиками, а що вже казати про фруктові тарілки – свіжі ягоди, черешня, абрикоси…

Банер

Усі присутні отримали вітання від туристичної фірми "Галичанка ІФ" та ВАТ «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод». 

 

 

10 років на ринку туризму

 

Під час вечірки журналісти познайомились з керівниками Івано-Франківського обласного осередку партії «Удар Кличка» - знайомство затягнулось до пізнього вечораJ.

Івано-франківський перевізник "Еталон таксі 15 58" дуже оперативно розвіз усіх за місцями призначення.return_links(15); ?>