Івано-Франківщина готова прийняти на відпочинок і оздоровлення 300 дітей з Росії
17.08.2010
15:09

Івано-Франківщина готова прийняти на відпочинок і оздоровлення 300 дітей з Росії

Про це 16 серпня запевнив Президента України Віктора Януковича голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк під час селекторної наради, що проходила під головуванням Віктора Януковича, з керівниками регіонів України, повідомляє прес-служба голови ІФ ОДА.

Основною темою наради стала протидія загрозі пожеж, пов’язаних із складними погодними умовами. Зокрема, голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк поінформував Президента України про те, що на виконання рішення РНБО від 5 серпня оперативно проведено засідання колегій облдержадміністрації і райдержадміністрацій, в селах - сходи селян з недопущення пожеж на підпорядкованих територіях і вжиття першочергових заходів у разі їх виникнення. Цілодобо діє обласний оперативний штаб.

«Івано-Франківська область готова прийняти на відпочинок і оздоровлення 300 дітей з Росії, родини яких постраждали під час пожеж», - запевнив Президента України Віктора Януковича Михайло Вишиванюк.

По завершенні Президентської наради голова ОДА Михайло Вишиванюк провів обласну селекторну нараду, під час якої закликав голів райдержадміністрацій, міських голів міст обласного значення «вийти на місцеві телеканали із зверненням до краян - не допустити пожеж, дотримуватися пожежної безпеки».
return_links(15); ?>