Коледж енергетиків перегорнув чергову сторінку свого літопису
06.07.2011
11:38

Коледж енергетиків перегорнув чергову сторінку свого літопису

За 45 років діяльності Бурштинський енергетичний коледж Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу підготував понад дванадцять тисяч висококваліфікованих спеціалістів для енергетичної галузі – повідомляє www.briz.if.ua.

Навчальний заклад, який визнано одним із кращих серед енергетичних коледжів держави впродовж двох десятків років незмінно очолює кандидат філософських наук, доцент, почесний енергетик України Олександр Джура. Під його керівництвом працюють висококваліфіковані науково-педагогічні працівники, створена потужна, за вимогами сьогодення і державних стандартів, навчально-матеріальна база.

Як і кожного року, у ці липневі дні на подвір’ї навчального закладу людно. Тут зібрались батьки, рідні, друзі, жителі міста енергетиків і, звичайно ж, випускники.

Швидко минув час. Здається, ніби лише вчора юними абітурієнтами ці молоді люди невпевнено переступили поріг навчального закладу, який став для них храмом науки. А сьогодні вони відправляються у самостійне життя, залишаючи стіни своєї alma-mater з найкращими спогадами.

Настає урочиста мить.Звучить Гімн України. В сонячну вись піднімається Державний Прапор та прапор колледжу. До випускників звертається директор навчального закладу Олександр Джура. Божого благословення бажає священик УПЦКП протоієрей Ігор Тичинський. Зачитується святковий наказ. І ось, у руках випускників дипломи, до яких ішли крок за кроком, долаючи перешкоди і поразки, святкуючи перемоги. З вітальними словами до випускників звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Бродович, гості свята та батьки випускників. Звучить останній дзвоник.

- Сьогодні в літопис коледжу вписано ще один пам’ятний день, – говорить директор коледжу О.Джура. – Ми зробили ще один крок на освітянській ниві і даємо Україні висококваліфікованих спеціалістів. Ми з гордістю випускаємо їх у світ. І знаємо напевне, вони добрі спеціалісти і нас не підведуть. Мрійте, сподівайтесь, творіть. А ми бажаємо вам високих злетів, віри у себе і вагомих досягнень в житті. Хай щастить вам дорогі випускники.

 return_links(15); ?>