В Івано-Франківську викрито майже дві сотні фактів незаконної торгівлі - "Новини Івано-Франківська"

28.03.2023 14:56
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
01.11.2011
16:13

Версiя для друку

В Івано-Франківську викрито майже дві сотні фактів незаконної торгівлі

191 протокол про адміністративні правопорушення. Таким цьогоріч є результат перевірок, проведених службовцями міського управління торгівлі спільно з працівниками органів міліції на вулицях Івано-Франківська. Про це розповів сьогодні начальник управління торгівлі Івано-Франківського міськвиконкому Іван Ляхович. Вагомого удару по незаконних торгівцях в обласному центрі було завдано на минулому тижні. Так, як стверджує пан Ляхович, 25 жовтня, на виконання доручення Івано-Франківського міського голови міські міліціонери провели рейд  з виявлення фактів незаконної торгівлі головними уборами, за результатами якого було складено 2 адмінпротоколи. З 26 по 31 жовтня в результаті рейдових перевірок було складено ще 7 протоколів про адмінправопорушення, а 27 жовтня працівниками управління торгівлі та МВВС було припинено 2 факти торгівлі яблуками та 1 факт незаконної реалізації поповнень за мобільний телефон.

Окремо пан Ляхович відзначив відновлення торгівлі баштанами на вулиці Іоана-Павла ІІ в обласному центрі, де його підлеглим довелося аж дві години чекати на міліціонерів і всім разом до пізнього вечора. Нагадаємо, під час однієї з попередніх оперативних нарад у Івано-Франківського міського голови останній дав доручення управлінню торгівлі протягом двох місяців тримати вказаний район під особливо пильним контролем.

Як зазначає І.Ляхович, з метою ефективного вирішення проблеми торгівлі головними уборами, 26 жовтня відбулася нарада у мера Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, під час якої було вирішено, що до 4 листопада Департамент архітектури і містобудування має розглянути питання надання відповідних дозволів і виробити відповідні механізми.

Що ж до торгівців яблуками, то вони, за словами чиновника від торгівлі, в переважній більшості не є мешканцями Івано-Франківська. «З ними, - говорить пан Ляхович, - ми проводимо роз’яснювальну роботу, пояснюємо, що на ринку місця є достатньо. Тим більше, що ринковий збір зараз вже не сплачується».return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 934 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>