За сприяння фракції «Удар-Громадський форум» 15 листопада розпочнеться школа бізнесу нового покоління «Моя справа»
09.11.2011
13:18

За сприяння фракції «Удар-Громадський форум» 15 листопада розпочнеться школа бізнесу нового покоління «Моя справа»

Як www.briz.if.ua вже анонсував, проект, який триватиме до нового року має на меті ознайомити молодих людей на практиці із основами бізнесу. Протягом 6 тижнів учасники проекту "Моя справа", а це 25 людей віком від 18 до 25 років, на практиці втілюватимуть власні ідеї у сфері бізнесу.

Щотижня відбуватиметься цікава та пізнавальна зустріч з успішними представниками малого та середнього бізнесу Прикарпаття. Навчання організовано так, що учасники проекту отримають мінімум теорії та максимум практики.

В ході проекту кожен з учасників отримає знання та інструменти для реалізації власної справи і з допомогою організаторів розпочне її втілення.

Учнів вчитимуть керувати власними фінансами та залучати кошти під власні проекти. Паралельно з цим проходитимуть дослідження та вивчення тих ділянок бізнесу, що будуть найбільш цікавими для учнів та в яких вони виявлять бажання розпочинати власну справу.

«Я радістю погодився надати свою підтримку, - стверджує Юрій Соловей, - тому що такі проекти вкрай необхідні для молодих людей, які крім того, що отримають знання як започаткувати та вести власну справу, зможуть вживу поспілкуватися  з людьми, які реально працюють в бізнесі. Адже, знання отриманні в університеті, це одне, а реалії дуже часто зовсім інші», - розповів лідер фракції «Удар-Громадський форум».

Беручи безпосередню участь у заході як успішний підприємець Юрій Соловей також проводитиме власні лекції для учасників на тему розвитку готельно-ресторанного бізнесу.return_links(15); ?>