Депутати надалі прогулюють сесію. Причини поважні, хоча й невідомі
25.11.2011
11:47

Депутати надалі прогулюють сесію. Причини поважні, хоча й невідомі

«До обласної ради всього було обрано 114 депутатів, в сесійній залі присутні 80 депутатів, з поважних причин відсутні 34...»  Такими словами розпочав сьогоднішнє пленарне засідання сесії Івано-Франківської облради голова ради Олександр Сич.  З його слів, з числа відсутніх осіб у відрядженні перебувають 6 депутатів, на лікарняному – 2. Ще 26 депутатів відсутні «з невідомих причин».

Зацікавив хід думок очільника найвищого представницького органу області. З одного боку він визнав, що йому невідомі причини відсутності на сесії 26 народних обранців, а з іншого – він точно знає, що ці причини є поважними. Вочевидь пан Сич є людиною дуже довірливою. Він навіть припустити не може, що ті достойні особи, яким мешканці області довірили високу місію представляти інтереси своїх громад у обласній раді, пропускають пленарні засідання сесії без поважних причин. Адже відповідно до пункту 2 статті 18 Закону України «Про статус депутата місцевих рад» брати участь у роботі ради, постійних комісій та інших її органів – це обов’язок депутатів. А за пропуск  більш як половини пленарних засідань ради або засідань постійної  комісії, депутат, відповідно до статті 37 вказаного Закону, навіть може бути відкликаний з ради.

Хочеться сподіватись, що депутати-прогульники не обдурили довіру голови ради, а причини, з яких вони не прийшли на сьогоднішню сесію, є дійсно поважними.return_links(15); ?>