Акція
25.11.2011
22:22

Акція

Підприємець Лідія Шкрібляк, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов, проректор Прикарпатського національного університету Сергій Дерев’янко, шоу-мен Володимир Калин, журналісти Володимир Заник, Алла Пасс, Діана Даниленко та чимало інших відомих і поважних на Прикарпатті людей увійшли до складу журі акції «Благодійна листівка», яку реалізує цими днями Благодійна організація «Мій край». Сьогодні всі ці люди зібрались разом для того, щоб визначити переможців конкурсу – тих маленьких прикарпатців – учнів Івано-Франківської СЗШ № 5, Городенківської ЗОШ № 1, Тлумацької гімназії та Черніївської загальноосвітньої школи, - чиї роботи на різдвяно-новорічну тематику будуть видані у вигляді вітальних листівок, реалізація яких дозволить зібрати кошти для потреб дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зі слів голови журі – керівника БО «Мій край» Андрія Матійчика, проведення акції «Благодійна листівка» переслідує дві головних цілі. З одного боку її організатори прагнуть привернути в передріздвяний період увагу громадськості до долі дітей-сиріт, а з іншого боку долучати прикарпатських школярів вже з малечку до благочинної діяльності. «Адже робити добрі справи, - стверджує пан Матійчик, - можна не тільки тоді, коли на дверях назва починається з слова «благодійний» чи «благодійна». Цим може займатися кожен».

Слід зазначити, що перед членами журі стояла непроста задача: визначити кращі роботи там, де юні автори і без того вклали свою душу та майстерність. Щоб спростити їм роботу, організатори акції визначили кілька критеріїв оцінки робіт. Серед них: ідея – малюнки мають бути присвячені новорічним і різдвяним святам;  візуалізація, а також практичне використання, тобто чи вийде з малюнка листівка. При цьому, зважаючи на різний рівень умінь і навичок виконавців малюнків (так, якщо в Івано-Франківській СЗШ № 5 та Тлумацькій гімназії діти навчаються мистецтву професійно, то в Черніївській ЗОШ роботи виконували учні молодших класів), визначення переможців відбуватиметься по кожному навчальному закладу окремо.

«Наша школа, - розповідає міністр милосердя в активі учнівського самоврядування Івано-Франківської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 5, учениця 11-го класу школи Жанна Запухляк, яку також запросили на засідання журі, - вже неодноразово брала участь у благодійних акціях, таких як: збір коштів для потреб Червоного Хреста, допомога онкохворим дітям, співпраця з містечком милосердя святого Миколая, допомога спільно з «Карітасом» вихованцям шкіл-інтернатів. Цього разу малюнки на конкурс виконували учні з першого по восьмий клас. При цьому головним їх мотивом було бажання допомогти обездоленим – тим, хто понад усе потребує сьогодні тепла і любові».

Результати роботи журі буде оголошено на наступному тижні під час церемонії нагородження переможців.return_links(15); ?>