Юрій Соловей хоче створити муніципальний футбольний клуб
01.12.2011
15:50

Юрій Соловей хоче створити муніципальний футбольний клуб

Голова ГО «Громадський форум Івано-Франківська», а віднедавна і лідер Івано-Франківської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка», депутат міської ради обласного центру Юрій Соловей має намір створити в Івано-Франківську муніципальний футбольний клуб. Про це він заявив під час сьогоднішньої прес-конференції. Зі слів політика, базою для формування такого клубу має стати футбольна команда «Тепловик», яку, за наявними у пана Соловя даними, вже наступного року планують розпустити.

«Наші керівники міста, - розповідає новий лідер івано-франківських «УДАРників», -  додумались до того, що хочуть розігнати футбольний клуб «Тепловик». І це після того, як ми зробили стадіон «Гірка», коли команда перемогла в чемпіонаті області. Після цього всього я чую розмови, що на наступний рік керівник Теплокомуненерго каже, що на утримання команди немає грошей. Ми будемо виступати за те,щоб на базі «Тепловика» створити муніципальний клуб».

Втім, як стверджує депутат, це не буде просто футбольний клуб. При ньому буде створено також дитячо-юнацьку спортивну школу, де навчатимуться діти з 7 – 9 років. Тільки в такому випадку новачкам буде до чого  прагнути, адже вони на власні очі бачитимуть, що їх старші колеги вже грають на рівні області і тягнутимуться за ними.return_links(15); ?>