На хімічному підприємстві поблизу Івано-Франківська сталася пожежа
03.12.2011
16:38

На хімічному підприємстві поблизу Івано-Франківська сталася пожежа

Мешканці Івано-Франківська сьогодні не на жарт переполошились. «Ви чули? – розповідали одне одному на базарах, на лавочках перед під’їздами, в чергах за хлібом та просто по телефону, - ТОС горить. Ото вже викид хімії у повітря буде. Не пускайте дітей на вулицю». «Та ви що? – з жахом відповідали інші, - а собі думаю, що ото на вулиці так пече».

Як стало відомо з перевірених джерел, чутки мали під собою реальне підґрунтя. Зрештою, ТОС – не голка в стозі сіна і дим навіть від невеликої пожежі на заводі добре видно як з галицької траси тим, хто їде до Івано-Франківська з боку Львова, Бурштина, Галича, так і з села Вовчинець і прилеглих до нього багатоповерхівок. Отже пожежа на ТзОВ «Барва», якому належить колишній Івано-Франківський завод тонкого органічного синтезу, таки була. Щоправда, за наявними даними, загоряння сталося в давно непрацюючому цеху (на жаль, після розпаду Радянського Союзу таких на підприємстві виявилось чимало) і вже близько 13-ї години його було ліквідовано силами кількох пожежних караулів.

Загрози навколишньому середовищу пожежа в недіючому цеху не становила і жодних викидів хімічних речовин в атмосферу бути не могло, проте дивує одне: чому ні обласне управління МНС, ні керівництво ОДА не поспішали повідомити населенню, що загрози їхньому життю і здоров’ю немає, тим самим спровокувавши вище наведені чутки. return_links(15); ?>