Найрейтинговішого політика Івано-Франківська обрано головою партії «Удар Віталія Кличка»
07.12.2011
17:08

Найрейтинговішого політика Івано-Франківська обрано головою партії «Удар Віталія Кличка»

Таке рішення було ухвалено на з’їзді партії, який відбувся минулої неділі.

На підтримку кандидатури Юрія Солов’я висловились усі присутні на заході 37 делегатів.

Першим заступником голови партії обрали депутата міськради Ігора Росипайла. Також делегати з’їзду обрали Раду партії у кількості 7 осіб, до якої окрім голови та його першого заступника увійшли: Ігор Вербовий, Ярослав Сторож, Володимир Гергелюк, Роман Тимків та Володимир Котович.

Нагадаємо, що напередодні фракція «Громадський форум Івано-Франківська» в Івано-Франківській міській раді заявила про створення спільної фракції з партією «УДАР Віталія Кличка», керівником якої одноголосно було обрано найрейтинговішого політика обласного центру.

За словами новообраного голови партії Юрія Солов’я, основним його завданням, як керівника міської організації «Удару» є продовження розбудови партії європейського типу, яка працює на розвиток та модернізацію Української держави.

Для цього, на його думку, перш-за-все потрібно змінити діючу правлячу еліту новими молодими лідерами та відмовитись від руйнівної пострадянської моделі влади, при якій вона є лише інструментом вирішення особистих проблем владоможців.

Юрій Соловей упевнений: українське суспільство очікує на нову еліту. Найбільші передумови для цього має саме партія Віталя Кличка, адже вона є силою, яка ні в минулому, ні в сьогоденні не має жодних зв‘язків з діючою корумпованою владою.

«Цю країну зможуть змінити тільки нові, молоді, енергійні люди,  які не пов’язані із існуючою владою. Люди, які мають європейське, незаангажоване ідеологіями минулого мислення, які готові нести світові цінності в наше суспільство»,  - переконаний він.

Голова міської організації партїї «Удар Віталія Кличка» також заявив, що діяльність депутатів у міській раді Івано-Франківська і далі буде спрямована ефективне вирішення конкретних проблем громади міста та захист її інтересів.

«Партія «Удар Віталія Кличка» вже зараз є форпостом захисту інтересів громадян України, яка на відміну від інших політичних сил не займається популізмом, а піднімає і вирішує конкретні проблеми громадян та йде по шляху захисту прав людей», - заявив Юрій Соловей.

Додамо, що за результатами соціологічного дослідження проведеного фахівцями Київського міжнародного інституту соціології, партія «Удар Віталія Кличка» у разі проведення виборів у першій половині листопада набирає 8,4% голосів, що забезпечує прохід до Верховної ради.

До того ж партія Кличка користується підтримкою 33.3% мешканців столиці, які готові прийти на вибори. 27% киян голосували б за кандидатуру Віталія Кличка, якби відбувалися вибори столичного мера( за інф. Київського міжнародного інституту соціології).

*Для довідок: за результатами недавнього опитування проведеного ГО «Клуб виборців», яка методом анкетування досліджувала рівень довіри громадян до громадсько-політичних діячів обласного центру, Юрій Соловей здобув найвищий рейтинг підтримки серед респондентів (вибіркова сукупність – 500 респондентів. Метод вибірки: квотний; похибка: 3%)return_links(15); ?>