ЦИГУН в Івано-Франківську
07.12.2011
23:08

ЦИГУН в Івано-Франківську

12-18 грудня в Івано-Франківську відбудеться семінар з цигун (І-й рівень). Запрошуються всі бажаючі. Більш детальна інформація на сайті  www.qigong.ua  та за номером (050) 834-27-78.

 

Поняття цигун в китайській мові позначається двома ієрогліфами ци і гун. Найбільш наближено до нашого розуміння термін «ци» перекладається як «енергія». Термін «гун» перекладається ,як «рух, робота, дія».

Ци – це така субстанція, яка існує в кожній точці Всесвіту.

Гун – це дія, робота, зусилля, які потрібно затратити для того, щоб навчитись керувати та користуватись енергією ци.

Цигун – це древнє мистецтво оздоровлення та розвитку особистості.

Також цигун – це наука про життя.

Історія цигун налічує близько семи тисяч років. Але тільки сьогодні деякі таємниці цигун стали відкритими і доступними для кожного.

Практика цигун надає можливість розвиватися духовно, розумово і фізично. Тут немає ні вікових, ні релігійних, ні політичних обмежень. Вона доступна для кожної людини – вік, національність, умови навчання, побут, релігійні переконання, спосіб життя не мають значення.

Використовуючи приховані резерви організму та закони природи, цигун дозволяє позбутися хворіб, стати сильніше, мудріше, добріше, набути душевної рівноваги, пізнати себе та навколишній світ.

Навчання за методою цигун і практичні заняття цигун, дозволяють здійснити прорив у сферу невичерпних можливостей людини.

На даний момент розвиваються різні течії і напрямки цигун. Один з них – це медичний цигун, називається імідж-медицина, або терапія за допомогою візуалізації думки.

З китайської «І-Сьян» перекладається як «образ». «І» означає розум, свідомість (любий вид активності розуму духу чи серця). «Сьян» означає «картину». Загалом словосполучення означає, що даний вид терапії заснований на роботі нашого розуму, свідомості і візуалізації картинок чи зображень.

Діагностика і лікування за допомогою візуалізації думки, це не містика а прояв здібностей, які приховані в кожній людині. Ці знання передаються від серця до серця, від вчителя до учня, ними може заволодіти кожний.

ДІАГНОСТИКА І ЛІКУВАННЯ

Це цікаво для тих, кому не можуть поставити діагноз, хто довго та безуспішно лікується, кому пропонують робити операцію для видалення органу чи частини його, кому взагалі погано.

Одна і та ж причина може мати різні наслідки. Де тонко, там і рветься. Всі люди різні, і «тонке» в кожного своє. Тому одна і та ж причина у різних людей може проявлятися по-різному. Можна втратити гроші, отримати проблему на роботі чи в стосунках, можна захворіти, можна втратити партнера, а можна цього партнера взагалі не мати. Хвороба- це наслідок, викликаний певною причиною. І для того, щоб вилікувати людину потрібно вплинути на причину.

В нашому матеріальному світі завжди і всюди присутні три головних аспекти: матерія, енергія та інформація. Інформація через енергію впливає на матерію, а матерія через енергію впливає на інформацію. Люба хвороба, люба проблема починається зі зміни інформації. У людини – це думки, емоції, почуття, принципи, свідомість, підсвідомість, несвідомість і т.д. Індивідуальна, родова, сімейна карма. Якщо щось вищезгадане суперечить природним принципам і законам, міняється енергія. Енергія (прана, ци) є транспортним засобом для інформації. Енергія міняє свої характеристики – швидкість, колір, запах, і т.д. У людини матеріальний аспект – це тіло. Воно і страждає в першу чергу. «За енергією йде кров» - кажуть на сході. Судини звужуються, погано надходить кисень до органів і тканин, погано виводяться продукти обміну речовин. Починаються функціональні зрушення, а потім і органічні.

Просять допомоги переважно люди з проблемами здоров*я, стосунків з іншими людьми, проблемами бізнесу. Якщо протягом тривалого часу людина не в стані  вирішити певні питання, то є зміст звернутися за допомогою.

Можна позбутися любої хвороби, але, на жаль не кожну людину можна вилікувати. Ми всі дуже і дуже різні.

Використання методик імідж медицини  дозволяє успішно позбутися таких проблем як алергія, гормональний дисбаланс, діабет, захворювання щитовидної залози, захворювання яєчників, безпліддя та багато інших…

Будьте обережні зі спеціалістами, які обіцяють вилікувати ваші хвороби, а не вас. ВАЖЛИВО знати і розуміти, що лікувати потрібно не хвороби, а людей!!!

Розповсюджують ці знання по всьому світі відомий китайський Професор і Майстер Цигун Сюй Мінтан та його учні. 

В Івано-Франківську вже протягом семи років, час від часу відбуваються семінари Цигун. Проводить їх Дашкевич Сергій Вікторович, який є учнем Майстра Сюй Мінтана, також президентом асоціації Цигун (Київ Україна). Шлях до вчення у Сергія Дашкевича був довгий, він закінчив Київський медінститут і 20 років пропрацював лікарем. Розуміння того що офіційна медицина вирішує далеко не всі питання, привело його в систему Цигун. Багато років Сергій Дашкевич вчився у Сюй Мінтана і працював разом з ним. Зараз проживає в Києві. Займається навчанням і надає кваліфіковану допомогу тим, хто просить. Сергій Вікторович перш за все працює з інформацією на причинному рівні. З енергією також. Якщо хвороба, то є можливість певною енергією, яка несе певну інформацію вплинути на змінені органи чи тканини, чи все тіло і отримати результат. Сергій Дашкевич допомагає своїм учням використовуючи молитви, мантри, різні іміджі, енергію і т.д. Діагноз, назва хвороби, вид проблеми особливого значення не мають.

Маючи за плечима багаторічний досвід навчання і лікування, він відкрив свою школу, яку назвав «Школа Сергія Дашкевича».

Надія Роман, спец. для www.briz.if.ua  return_links(15); ?>