Прикарпаттям крокує «Благодійна листівка»
09.12.2011
13:41

Прикарпаттям крокує «Благодійна листівка»

Сьогодні, 9 грудня, в Івано-Франківську відбулось нагородження переможців конкурсу малюнку на новорічно-різдвяну тематику, який проводив фонд Василя Матійчика «Мій край» в рамках акції «Благодійна листівка».

Офіційно акція стартувала 8 листопада з оголошенням умов Конкурсу малюнків на різдвяну та новорічну тематику. Однією з умов конкурсу було, що участь беруть школи, оскільки переможців визначали по кожному навчальному закладу. Таким  чином зголосилось чотири школи, які і відправили на конкурс малюнки дітей.  Найактивнішою була загальноосвітня школа с. Черніїв Тисменицького району, яка надіслала на конкурс 65 робіт.

Сьогодні переможці - тринадцять учнів (в Городенківській школі № 1 двоє школярів поділили друге місце) у супроводів своїх вчителів та батьків зібралися в офісі благодійної організації «Мій край».

Дітки отримали подарунки – солодощі та книги. Член журі, директор Театру кіно «Люм’єр» Лідія Шкрібляк передала усім квитки на сеанс мультфільму «Кіт у чоботях», спеціальний приз від «Pasage Gartenberg» отримала учениця 4-В класу спеціалізованої школи № 5 (м. Івано-Франківськ) Каріна Подколзіна – два квитки на безкоштовний сеанс в кінотеатр «5D Pasage», який також презентував кожному переможцю карточку на сеанс

Організатори також вручили переможцям грамоти, а директорам їхніх шкіл – подяки за участь в конкурсі і підтримку благодійної справи.

«Сьогодні цим нагородженням ми завершуємо другий етап нашої акції, - говорить організатор,  Голова правління «МІЙ край» Андрій Матійчик, - кожна з тринадцяти листівок віддрукована тиражем сто примірників. Окрім того, хутрофірма «Тикаферлюкс», розважальний комплекс «Pasage Gartenberg», театр кіно «Люм’єр» та «Парк Готель» замовили ці листівки для привітань з новорічно-різдвяними святами своїх партнерів. Ми вдячні цим закладам за їх внесок у нашу акцію».

Листівки можна буде придбати у закладах міста та області, а також безпосередньо в офісі «Мій край»:

Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 23, 5 поверх.return_links(15); ?>