Боєздатна професійна армія – пріоритет партії "УДАР"
09.12.2011
16:04

Боєздатна професійна армія – пріоритет партії "УДАР"

«Молода українська армія повинна відповідати сучасним вимогам і викликам  та бути готовою дійсно захистити інтереси України у разі потреби у будь-який момент!».

Про це заявив лідер івано-франківської міської організації партії «УДАР» Юрій Соловей під час зустрічі з ветеранами військової служби та представниками військових частин Івано-Франківського гарнізону з нагоди 20-ї річниці створення Збройних Сил України.

Найбільш важливим, на думку ударівця, є виховання еліти – офіцерів та їх матеріальне забезпечення з боку держави – «До лав збройних сил повинні йти кращі з кращих. Солдати та офіцери повинні гідно носити звання Захисника Вітчизни».

Бажання івано-франківців повністю співпадають з думками та прагненнями лідера ПП «УДАР» Віталія Кличка, який зауважив на своєму блозі: «…завдання держави, влади – не просто говорити про реформи армії, а реально їх запроваджувати. Сьогодні потрібно сконцентрувати зусилля не на проведенні показових парадів, на які витрачають річні бюджети районного центру, а на конкретних кроках по переведенню Збройних Сил України на професійну основу. Боєздатна професійна армія – один з пріоритетів партії "УДАР". Саме це записано у нашій партійній програмі»

У свою чергу учасники зустрічі висловили підтримку таким прагненням та  готовність й надалі надійно захищати мир і спокій в державі, максимально сприяти модернізації української армії на вимоги часу.return_links(15); ?>