55% всіх “екологічних” коштів держави 2012 року підуть на вирішення проблем Калуша?
14.12.2011
14:57

55% всіх “екологічних” коштів держави 2012 року підуть на вирішення проблем Калуша?

Наступного року держава працюватиме у трьох напрямках щодо вирішення екологічних проблем Калуша: ліквідація небезпеки на Домбровському кар’єрі, утилізація гексахлорбензолу та — відселення людей із зони просідань земної поверхні. Так вирішили члени міжвідомчої робочої групи. Єдине "але": усі заходи має затвердити Кабінет Міністрів України - - повідомляє www.briz.if.ua з посиланням на газету «Вікна».

Минулого тижня у Калуші працювала міжвідомча робоча група з вивчення ситуації на полігоні токсичних відходів та на Домбровському кар’єрі. До її складу увійшли представники Мінекології і природних ресурсів, Державної інспекції техногенної безпеки, МНС, обласної і міської влади, а також науковці та представники громадських організацій. Виїзне засідання відбулося у Калуші 6-7 грудня. За результатами роботи, рекомендації робочої групи мали бути передані в Адміністрацію Президента.
Як повідомив міський голова Ігор Насалик, у понеділок у Мінекології відбулася нарада, на яку було запрошено і членів екологічного комітету Верховної Ради. Було озвучено дані про те, що наступного року 55% всіх “екологічних” коштів підуть на вирішення проблем Калуша.
Крім того, було виділено три напрямки вирішення екологічних проблем: МНС куруватиме ліквідацію небезпеки на Домбровському кар’єрі, Мінекології — вивезення та утилізації гексахлорбензолу, а міністерство регіонального будівництва і розвитку займатиметься відселенням людей із зони просідань земної поверхні.
Нагадаємо, що міська влада розглядала можливість зведення будинків для відселення у Підгірках.
Міський голова озвучив інформацію про те, що дві печі у Німеччині, які спалювали гексахлорбензол, вибухнули.

Оксана Пілянська, журналіст, газета «Вікна»return_links(15); ?>