Прокуратура Прикарпаття порушила ряд справ проти державних виконавців та працівників екологічної інспекції
14.12.2011
16:44

Прокуратура Прикарпаття порушила ряд справ проти державних виконавців та працівників екологічної інспекції

Прокуратурою області виявлено факти порушення вимог щодо строків і порядку виконання постанов у справах про адміністративні правопорушення, вжиття заходів своєчасного їх звернення до примусового виконання.

Так, зокрема, прокуратурою Тисменицького району 25 листопада 2011 року порушено кримінальну справу щодо державного виконавця Тисменицького районного управління юстиції за ознаками складу злочинів, передбачених ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України, який склав та підписав 11 завідомо неправдивих актів про відсутність майна, що підлягало опису та арешту у 10 осіб, на яких були відкриті виконавчі провадження за примусовим виконанням постанов про накладення адміністративних стягнень у сфері безпеки руху.

Із аналогічних підстав, прокурором м. Івано-Франківська 30 листопада поточного року за ч. 1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України, порушено кримінальну справу щодо державного виконавця ДВС Івано-Франківського міського управління юстиції.

Прокуратурою області порушено та направлено в суд 5 кримінальних справ за ч.1 ст.364, ч.1 ст.366 КК України щодо працівників Держаної екологічної інспекції в області, які з метою створення видимості у виконанні кількісних показників в роботі складали фіктивні протоколи про вчинення адміністративних правопорушень та виносили постанови про застосування адміністративних стягнень  повідомляє www.briz.if.ua з посиланням на прес-служба прокуратури області.return_links(15); ?>