Василь Чуднов не бачить підстав для відставки Уряду Азарова
15.12.2011
16:09

Василь Чуднов не бачить підстав для відставки Уряду Азарова

Підстав для відставки Уряду Миколи Азарова сьогодні немає, - переконаний народний депутат України, голова Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Василь Чуднов. З його слів, розмови про відставку азаровського Кабінету точаться ще починаючи з другого місяця з дня призначення діючого Уряду. Втім, для того, щоб говорити про відставку слід розглянути чинники, які б давали для цього підстави. Найпершим таким чинником, за словами депутата, може стати висока, на переконання багатьох, ціна на імпорт російського газу – 400 доларів США за тисячу кубометрів. «Хоча ця ціна і є кабальною, - зазначає пан Чуднов, - вона, тим не менш, є підйомною для України, і, крім того, перемовини щодо її зниження тривають. Тож підстав для відставки через це я не бачу».

Другим таким чинником, на думку «регіонала», може бути оцінка ефективності роботи Уряду. Втім, і тут жодних підстав для невдоволення народний обранець не вбачає, оскільки за час роботи нинішнього складу Кабміну в Україні вдалося зупинити спад виробництва, який з 2005 по 2009 рік сягнув рівня часів війни; досягнути непоганих показників розвитку сільського господарства, стабільної гривні, зменшити дефіцит Державного бюджету, а до проекту Держбюджету на 2012 рік закласти на 10 – 20 % більше коштів, ніж цьогоріч, навіть при прогнозованій кабальній ціні на газ в 400 доларів США.

«Тому я не прогнозую відставки Уряду», - підсумував викладене лідер прикарпатських «регіоналів».

В той же час В.Чуднов не виключає, що за результатами діяльності в 2011 році в діючому Кабінеті Міністрів можуть відбутись серйозні кадрові перестановки як наслідок скрупульозного і жорсткого аналізу проведеної роботи з боку Президента України Віктора Януковича. Зі слів депутата, до таких висновків спонукає серйозна критика, яка звучала протягом року на адресу, зокрема, міністрів освіти і науки, оборони, охорони здоров’я. return_links(15); ?>