Відбувся другий етап Всеукраїнського спортивного конкурсу серед учнів 5-7 класів ”Олімпійське лелеченя”
19.12.2011
16:08

Відбувся другий етап Всеукраїнського спортивного конкурсу серед учнів 5-7 класів ”Олімпійське лелеченя”

В спорткомплексі ВАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбувся другий етап Всеукраїнського спортивного конкурсу серед учнів 5-7 класів ”Олімпійське лелеченя”. В конкурсі взяли участь переможці відбірних змагань у школах Надвірнянського району – повідомили www.briz.if.ua в райдержадміністрації.

Організаторами виступили відділ освіти та відділ сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Взяло участь понад 150 учасників зі шкіл району.

На відкритті були присутні заступник голови райдержадміністрації Богдана Ковалюк, яка відзначила активну участь дітей та привітала всіх зі святом Миколая. Б. Ковалюк, від імені голови райдержадміністрації Володимира Калічка, вручила всім учасникам солодкі подарунки.

З привітанням також виступив начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА, голова обласного відділення Національного Олімпійського комітету, Мирослав Карабін, який до привітань доклав спортивні подарунки – м’ячі, щоденники, олімпійську атрибутику.
 Зі словами підтримки таких заходів, які сприяють зміцненню здоров’я дітей, виступив начальник відділу освіти РДА Михайло Винник. 

 return_links(15); ?>