Окремі прикарпатські підприємства погасили борги із зарплат
21.12.2011
17:35

Окремі прикарпатські підприємства погасили борги із зарплат

Заборгованість із зарплати повністю погасили на економічно активних підприємствах міст Болехова, Яремче, у Богородчанському, Верховинському, Долинському, Коломийському, Надвірнянському, Снятинському, Галицькому та Тлумацькому районах. Про це на засіданні колегії облдержадміністрації повідомила начальник управління праці ОДА Ярослава Ульванська – www.briz.if.ua.

Проте, не вдалося покращити ситуацію на підприємствах недержавної форми власності, зокрема, ПП «Спіка» (заборгованість – 807, 9 тис. грн.), ЗАТ «Колопапір» (535,5 тис. грн.), у Коломийському коледжі комп'ютерних наук (254,4 тис. грн.).
Актуальним залишається питання легалізації заробітної плати. Як зазначалося на колегії, протягом року в області виявлено 1303 неоформлених найманих працівники. В результаті перевірок 629 з них вдалося офіційно оформити. В інших випадках матеріали передали до прокуратури, наслідком чого стало порушення 40 кримінальних справ та притягнення до адміністративної відповідальності 226 посадових осіб.
Перший заступник голови облдержадміністрації Василь Плавюк наголосив: прикарпатських перевізників, у яких є неоформлені працівники, вирішили не допускати до участі у конкурсі перевезень. На думку Василя Сидоровича, подібні методи впливу можна було б практикувати також в інших галузях.return_links(15); ?>