Ростислав Шпук: фейсбук в Україні не виведе людей на вулиці
22.12.2011
23:06

Ростислав Шпук: фейсбук в Україні не виведе людей на вулиці

Фейсбук та інші соціальні мережі не спонукають людей виходити на вуличні протести, ба навіть навпаки – заспокоюють їх, - вважає відомий прикарпатський блогер Ростислав Шпук, який висловив свою позицію під час круглого столу «Сам собі медіа», що відбувся сьогодні в редакції газети «Галицький кореспондент». Зі слів пана Шпука, це пов’язано насамперед з тією зоною комфорту, яку людина отримує, коли сідає за комп’ютер і входить у соціальну мережу.

Крім того, на думку блогера, фейсбук сьогодні виконує свого певну освітню функцію, робить людей розумнішими, а відтак спокійнішими. «Треба ж враховувати, - зазначає Р.Шпук, - що у блоггерів є і батьки і бабусі. Тож освітня функція фейсбука торкається через користувача і їх».

Втім, на думку гостя круглого столу, правильність ходу його думок перевірять майбутні вибори, які в разі наявних масових фальсифікацій – а, на переконання блогера, тільки масштабні фальсифікації можуть вивести людей на вулиці, - покажуть, наскільки ефективними є соцмережі як засіб революційної консолідації людей. Разом з тим, пан Шпук глибоко переконаний, що фейсбук є дуже політизованою мережею.return_links(15); ?>