БРІЗ розробило Програму з рекламно-інформаційного супроводу підготовки та проведення фестивалю краси «Пані Прикарпаття 2009»
09.07.2009
18:40

БРІЗ розробило Програму з рекламно-інформаційного супроводу підготовки та проведення фестивалю краси «Пані Прикарпаття 2009»

На замовлення продюсерського центру «Фостер» бюро рекламно-інформаційного забезпечення провело ситуативне дослідження, метою якого було виявлення цільової аудиторії фестивалю краси «Пані Прикарпаття 2009», інвентаризація потенційних клієнтів, виявлення регіональних фірм, зацікавлених у підготовці і проведенні фестивалю, та визначення термінів його проведення. 

«У своїй роботі, - говорить керівник БРІЗ Говера Оксана, - ми поставили три основні задачі – перша - довести до цільової аудиторії інформацію про підготовку та проведення фестивалю; друга – сформувати образ ПЦ «Фостер» як надійного партнера і звідси третя задача - підвищити рівень довіри до послуг ПЦ «Фостер». В теорії це зайняло 12 сторінок друкованого тексту. На практиці це впроваджуватиметься не менше, аніж півроку. Так, у задачах організатора було провести конкурс «Пані Прикарпаття 2009» у серпні. Наше дослідження показало, що це нереально – спочатку необхідна потужна реклама самого продюсерського центру. Тому ми запропонували керівнику «Фостер» Федоришину Володимиру у серпні відсвяткувати 15-річчя  фірми у вигляді гламурної бізнес-вечірки, а дату «Пані Прикарпаття 2009» перенести на грудень, як мінімум».

Проект передбачає спеціальну програму media-relations з врахуванням специфіки основних груп цільової аудиторії.

Головну ідею - популяризацію цінностей шанування Жінки як Жінки з великої літери -  буде втілено у взаємодії із засобами масової інформації: «Концептуально важливо проводити фестиваль «Пані Прикарпаття» у тісній співпраці із газетами, - зазначає менеджер Проекту Турчак Світлана,- до прикладу, було б цікавим ініціювати на сторінках газети «Галичина» народного голосування «Жінка року», переможниць якого також відзначити під час Фінального етапу конкурсу». 

Проект для «Пані Прикарпаття 2009» включає в собі проведення ряду брифінгів, створення офіційної веб-сторінки фестивалю і презентацію конкурсу в трьох районах області. 

«Ми задоволені своєю роботою. Є велика надія, що продюсерський центр «Фостер» зможе ефективно скористатися цими доробками, - відзначила Говера Оксана, - адже наша Програма передбачає не просто висвітлення підготовки та проведення Фестивалю, але її результатом має стати якнайширше представлення районів Івано-Франківської області на конкурсі та, зрештою, зміна відношення широкої громадськості у сприйнятті роботи ПЦ «Фостер».return_links(15); ?>