«П’ята вахта» відвідала Тюменську область
27.08.2009
09:39

«П’ята вахта» відвідала Тюменську область

З 17 по 19 серпня 2009 року в рамках прес-туру «П’ята вахта», організованого всеукраїнським благодійним фондом «Україна – свята родина», група журналістів відвідала бурильників нафтової компанії «Красноленінськнафтогаз» у місті Нягань Тюменської області (Росія).

Журналістам надали можливість в надзвичайно стислий термін пройти увесь шлях, який долають українські бурильники, котрі працюють за вахтовим методом за кордоном на легальних підставах. Представники ЗМІ разом з «вахтовиками» пройшли перевірку стану здоров’я у Полтаві, перетнули україно-російський кордон та чартерним рейсом вилетіли до Тюменської області.

Гості зі столиці навідали містечко бурильників. Вони познайомилися з інфраструктурою підприємства: житловими помешканнями та господарчими приміщеннями, ремонтними майстернями, автопарком, спортивним комплексом та поспілкуватись з працівниками підприємства, більшість з яких українці. Їх пригощали огірками та помідорами, які вирощуються в теплицях. Три великі теплиці забезпечують робітників городиною протягом круглого року.

Журналісти  разом з трудовим колективом підприємства, а також з генеральним директором ТОВ НК «Красноленінськнафтогаз», Іваном Матієшиним, обговорювали питання, властиві кризовому періоду, а саме – заробітчанства та дефіцит професійних кадрів на фоні безробіття.

В рамках туру група ЗМІ мала змогу побачити встановлення 45-метрової бурової вишки, видобуток нафти на майданчиках у непрохідній тайзі та разом з бурильниками вмитись гарячою нафтою зі щойно пробуреної свердловини.

Докладніше  про поїздку можна буде дізнатись  з рубрик
«Огляд ЗМІ» та подивитись фотографії в «Галереї».return_links(15); ?>