Пан Микола, підприємець: – Я проти цього. Вважаю це справжнім розбещенням, адже і діти, і дорослі потрапляють у залежність. Всім бажаю триматись від того зла якнайдалі, а цей бізнес слід взагалі заборонити!
Катерина Іванівна, інженер-технолог: – Дуже негативно. По-перше, цим захоплюється молодь і деградує, замість того, щоб розвиватись. По-друге, діти тягнуть з батьків гроші, аби їх програти, або ж нерідко заради цього йдуть на злочини. Краще натомість розвивати заклади культури і спорту.
Галина, продавець: – Негативно. Я одного разу і сама спробувала, трохи програла, більше не хочу. Скільки грошей там люди програють!!! Цей бізнес слід взагалі заборонити, або принаймні не пускати туди неповнолітніх.
Василь Петрович, охоронець на залізниці: – Негативно. Це хіба ставити у тих місцях, де відпочивають дуже багаті люди. А то там школярі програють гроші, що батьки дали на обід. Щодо мене, я б взагалі заборонив цей бізнес.
Олег, інженер: – Я ніколи сам не пробував грати, бо вважаю це марнотратством. Треба обмежити кількість таких закладів і посилити роз’яснювальну роботу про негативність грального бізнесу.
Іван Михайлович, архітектор: – Негативно. Це свого роду опіум для молоді, та й не тільки. Слід не реєструвати більше такий бізнес, а для існуючого створити такі умови, щоб власники самі відмовились від нього. Реально вплинути на це може лишень міська влада.
Опитував Тарас Яковин
Західний кур`єр 7 лютого 2008 р.
|