КУЛЬТУРА - "Новини Івано-Франківська"

20.07.2024 03:30
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
return_links(15); ?>
20.12.2011   На Прикарпатті презентували «побутові проблеми дорослих очима дітей»

Вчора в Івано-Франківську відбулася презентація дебютного кліпу молодого прикарпатського реп-виконавця Євгена Безусова під псевдонімом SLES на пісню «Проти часу».
19.12.2011 Казка - найкращий порадник

16.12.2011 Тарас Петриненко висловив незадоволення роботою «Мистецької майстерні Тараса Петриненка» в Івано-Франківську»

Про це народний артист сказав на зустрічі із своїми шанувальниками в обласному центрі Прикарпаття – повідомляє www.briz.if.ua.
15.12.2011 Проведено реконструкцію дитячого садочка у Старому Мізуні

14.12.2011 «Покуття...» стоятиме на сторожі найкращих традицій краю

Всеукраїнський фестиваль Дідів Морозів в ТК «Буковель»

17 грудня 2011 року о 13.00 годині в Українських Карпатах, в ТК «Буковель», відбудеться справді феєричне передноворічне шоу – Всеукраїнський фестиваль Дідів Морозів. Запалити найголовнішу і найкрасивішу новорічну ялинку Карпат з’їдуться Діди Морози чи не з усієї України – повідомляє www.briz.if.ua.
13.12.2011 Книгою року - 2011 став твір Тараса Прохаська, виданий за підтримки Івано-Франківської ОД Райффайзен Банку Аваль

Відбулося нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Книга року - 2011» - повідомили www.briz.if.ua у прес-службі Івано-Франківської ОД Райффайзен Банку Аваль.

Новорічну ялинку запалять напередодні Дня святого Миколая

12.12.2011 Михайло Вишиванюк хоче відновити творчі звіти районів

Відновити на Прикарпатті практику проведення творчих звітів районів має намір голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. Про це губернатор розповів під час сьогоднішньої прес-конференції.

02.12.2011 Коли мовчать гармати, військовики ... малюють і вишивають

Майстри косівської кераміки стали лауреатами премії імені Катерини Білокур

У Центрального будинку художника  Національної спілки художників України  відбулося засідання Організаційних комітетів  з присудження премії імені Катерини Білокур в галузі народного мистецтва та премії імені Михайла Дерегуса в галузі образотворчого мистецтва (живопис, графіка) – повідомили www.briz.if.ua в прес-службі оргкомітету.

Виставка «Краєвиди Бойківщини» відкрилась у заповіднику «Давній Галич»

У Картинній галереї Національного заповідника «Давній Галич» представив свої твори уродженець села Надієва, що на Долинщині, Степан Теліжин – повідомляє www.briz.if.ua.


©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>