04.05.2024 04:43
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
Розважальний комплекс

Уніплит

 ІФ локомотиворемонтний завод

мрії збуваються







Карпати, Яремче, Буковель, Ворохта, Драгобрат, відпочинок в карпатах

хостинг вiд
хостинг


Яндекс цитирования

05.03.2008
12:00

Версiя для друку

Європейська Комісія запроваджує проект з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні

Реалізацію проекту під назвою «Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні – міжнародний вимір», нещодавно оголошеного у Львівській області, буде розпочато у Київському регіоні

Сьогодні у прес-центрі «Український Час» у м. Київ було оголошено про початок проекту «Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні – міжнародний вимір», що реалізується на кошти Європейської Союзу, з підтримки структур малого та середнього бізнесу (МСБ) у Київській області. Проект здійснюватиметься у співпраці з Державним комітетом регуляторної політики та підприємництва (ДКРПП).

Проект реалізовуватиметься за підтримки міжнародного консорціуму WYG International, головним чином, у наступних трьох областях України: Львівській, Київській та Харківській та триватиме впродовж двох років. WYG International є підрозділом міжнародної групи ком паній White Young Green plc., що займається наданням консультаційних послуг у галузі менеджменту та економічного розвитку. Група має зареєстровані компанії у таких країнах як Туреччина, Росія, Польща, Бельгія та Румунія. Її філіали знаходяться у Єгипті, Південній Африці та Україні, а мережа проектних офісів компанії розгорнута по всіх країнах світу.

Заходи, що здійснюватимуться у рамках проекту, матимуть три складові:

  • Поліпшення державної політики у сфері підтримки розвитку МСБ, надання консультацій ДКРПП та іншим державним установам;
  • Сприяння налагодженню комерційних зв’язків з компаніями з ЄС та інших країн, надання технічної допомоги українським структурам МСБ з метою заохочення експорту, а також залучення іноземних інвестицій;
  • Підвищення обізнаності щодо інтернаціоналізації бізнесу у громадському та МСБ секторах економіки.

«Європейська комісія активно працює задля підтримки розвитку економіки в Україні, і даний проект являє собою ще один приклад цього,» – сказав Кен Накбар, Лідер проекту. «Ми визнаємо роль, що її відіграють малі підприємницькі структури у забезпеченні робочих місць у регіонах та наданні поштовху економічній діяльності, необхідної для подальшого успішного розвитку економіки країни. Це є особливо важливим у світлі нещодавнього вступу України до Світової Організації Торгівлі та майбутніх перемовин щодо поглиблення двосторонніх торгівельних стосунків з Європейським Союзом».

Командою проекту спільно з ДКРПП, бізнес-асоціаціями та Торгівельними палатами була розроблена методологія обрання структур МСБ для участі у проекті. Методологія ґрунтуватиметься на детальному аналізі секторальних переваг економіки України, наявності експортної та інвестиційної діяльності серед компаній, успішності бізнесових структур, географічній концентрації цільових бізнесових структур, а також потенціалі прискореного розвитку, що матиме структура СМБ.

Від підприємницьких структур вимагатиметьс я звернення по допомогу у межах проекту. Після цього на підставі заздалегідь визначених критеріїв обиратимуться найкращі кандидати:

  • Діяльність у пріоритетному секторі
  • Розмір компанії (МСБ)
  • Знаходження у обраних областях
  • Ринкова привабливість бізнесу для іноземних партнерів
  • Зацікавленість у розвитку та розширенні бізнесових стосунків з іноземними партнерами

Підтримку у межах проекту отримають структури МСБ, що задіяні у наступних секторах:

  • Деревообробна промисловість / виробництво меблів
  • Інформаційні технології
  • Машинобудування / виробництво устаткування

Обрані МСБ отримуватимуть консультації та тренінги задля поліпшення навичок їхнього керівництва, покращення показників діяльності та забезпечення дотримання ними міжнародних бізнесових практик.

На прес-конференціЇ були присутні Кен Накбар, Лідер проекту «Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні – міжнародний вимір», та Grigorios Kontzoglou, Project Manager Представництва Європейської комісії в Україні.

За подальшою інформацією звертатися до:

Кен Накбар

Лідер проекту

Проект «Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні – міжнародний вимір», що реалізується на кошти Європейської Союзу

вул. Арсенальна, 9/11, к. 227

01011 Київ, Україна

Тел.: (044) 229-6183

Факс: (044) 229-8527

Email: ken.nachbar@sme-int.com.ua

Додаткова інформація

Проект «Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні – міжнародний вимір»

Європейська Комісія активно працює задля підтримки розвитку економіки в Україні. Враховуючи той факт, що надання підтримки розвиткові малого та середнього бізнесу (МСБ) потребує до даткової уваги, було запроваджено новий проект під назвою «Підтримка розвитку малого та середнього бізнесу в Україні – міжнародний вимір». Проект розпочато спільно з Державним комітетом України з регуляторної політики та підприємництва (ДКРПП). Проект здійснюватиметься також за підтримки міжнародного консорціуму WYG International. Його реалізація розпочалася 1 вересня 2007 року та триватиме впродовж двох років.

Проект сприятиме розвиткові конкурентноздатності малого та середнього бізнесу завдяки підвищенню ефективності, наданні рекомендацій ДКРПП та основним структурам СМБ, технічній допомозі у експортно-інвестиційній діяльності, залученні іноземних інвестицій, а також підвищенні обізнаності щодо інтернаціоналізації бізнесу у країні.

Заходи, що здійснюватимуться у рамках проекту, матимуть три складові:

  • Покращення державної політики у сфері підтримки розвитку МСБ;
  • Сприяння встановленню комерційних зв’язків з компаніями, розташованими в ЄС та інших країнах світу;
  • Підвищення обізнаності щодо інтернаціоналізації бізнесу у громадському та МСБ секторах економіки.

WYG International є підрозділом міжнародної групи компаній White Young Green plc., що займається наданням консультаційних послуг у галузі менеджменту та економічного розвитку. Група має зареєстровані компанії у таких країнах як Туреччина, Росія, Польща, Бельгія та Румунія. Її філіали знаходяться у Єгипті, Південній Африці та Україні, а проектні офіси компанії розташовані по всьому світу.

Розпочавши діяльність у 1991 році, WYG International швидко набула репутацію однієї з найвідоміших британських компаній з надання консультаційних послуг. Співпрацюючи з державними, бізнесовими та цивільними установами, вона ставить собі за мету зменшити бідність та покращити життєві стандарти людей у найбідніших країнах світу шляхом покращення конкурентноздатності бізнесу, надання консультацій з проведення економічних та соціальних реформ, а також заохочення нових підходів до регіонального та муніципального розвитку.

У WYG International працює близько 700 консультантів з понад 30 країн світу, що мають різноманітну академічну освіту та володіють великим досвідом роботи.

Більша частина діяльності компанії фінансується завдяки та у відповідності до потреб таких світових агенцій-донорів як EuropeAid, World Bank та DfID. Інша частина її діяльності присвячена виконанню приватних замовлень з боку інституцій та компаній, розташованих у різних частинах світу.

Згідно з другою складовою проекту, що передбачає сприяння встановленню комерційних зв’язків з компаніями, розташованими в ЄС та інших країнах світу, мають бути обраними пілотні структури МСБ, що отримуватимуть консультаційну допомогу задля: 1) розробки та впровадження оптимальних схем та механізмів, необхідних для налагодження комерційних зв’язків з компаніями, розташованими в ЄС; 2) промоції довготривалих партнерських стосунків з компаніями, розташо ваними в ЄС; 3) надання допомоги обраним компаніям з метою розробки нових стратегічних планів; 4) розробки навчальних програм та проведення тренінгів з бізнесової інфраструктури та розвитку відповідних послуг для місцевих консультантів; 5) розробки та проведення тренінгів для широкої аудиторії, що складатиметься з українських менеджерів МСБ; 6) надання допомоги обраним структурам МСБ з метою створення та впровадження нових міжнародних маркетингових планів.

Малі та середнього розміру компанії мають тенденцію бути внутрішньо орієнтованими та отримувати переваги від сплати невеликої заробітної платні, підсилюючи таким чином цикл низької продуктивності та програючи за конкурентноздатністю. З іншого боку, є очевидним той факт, що невеликі за розміром фірми стали важливими постачальниками робочих місць та генераторами такої необхідної для майбутнього розвитку економіки економічної активності.

Однак слід зробити набагато більше задля того, щоб ці інституції та спорідн ені з ними агенції могли створювати умови, які дозволяли б українським фірмам та іноземним партнерам займатися конструктивною розбудовою даного сектору, а також сприяти розвиткові культури та практики ведення відкритої, конкурентноздатної та енергійної підприємницької діяльності. Даний проект може здійснити дуже вагомий та тривалий внесок задля здійснення цієї мети по всій Україні в цілому та особливо у Львівській області.

Український експорт залишається переважно орієнтованим на метал, а також хімічні та мінеральні вироби. Ця продукція є особливо вразливою через протекціонізм на глобальному ринку та виявляє надзвичайну чутливість до змін у ринкових умовах. Також тут спостерігається чітка географічна спрямованість: 52% всього українського експорту у період з січня по квітень 2007 року походило з Донецького, Дніпропетровського та Запорізького регіонів.

Нещодавнє приєднання до СОТ та наступне виконання пропозицій, які містяться у спільному плані дій ЄС-Україна що до поглиблення двосторонньої торгівлі та економічних відносин, безперечно нададуть неабияку допомогу цьому процесові.

Реалізація проекту призведе до збільшення можливостей українського МСБ розвивати навички експортної та інвестиційної діяльності. Отримання цих навичок сприятиме кращому розвиткові та підтримці стосунків МСБ України з інвесторами ЄС. Так само й допоміжна бізнес-інфраструктура, завдання якої полягає у розвитку експорту та інвестицій, зміцнюватиметься та продовжуватиме надавати консультаційні послуги МСБ навіть після закінчення проекту.

Команда проекту спільно з ДКРПП, бізнес-асоціаціями та Торгівельними палатами розробили методологію обрання структур МСБ. Методологія ґрунтується на детальному аналізі секторальних переваг економіки України, експортній та інвестиційній діяльності, успішності компаній, географічній концентрації цільових бізнесових структур, а також потенціалі прискореного розвитку, що має структура СМБ. Пропонується включення конкуре нтної складової під час обрання структур СМБ, що вимагає від них письмового звернення по допомогу у межах проекту. Після цього на підставі заздалегідь визначених критеріїв, що враховують потенційні додаткові переваги, що їх отримуватиме структура СМБ завдяки участі у проекті, обираються найкращі кандидати. Першою територією здійснення проекту було обрано Львівську область та її деревообробний/меблевий сектор, як такі, що являють собою одну з комбінацій «цільова область-сектор».

Серед критеріїв будуть наступні:

  • Діяльність у пріоритетному секторі
  • Розмір компанії (СМБ)
  • Знаходження у обраних областях
  • Ринкова привабливість бізнесу для іноземних партнерів
  • Бажане володіння іноземними мовами керівництвом установ
  • Зацікавленість у розвитку та розширенні бізнесових стосунків з іноземними партнерами.

Компаніям буде необхідно переконати Комісію у їхньому бажанні та здатності брати конструктивну участь у заходах, перед бачених проектом.

Після обрання 15-20 структур СМБ, що отримуватимуть допомогу проекту у Львівській області або поблизу неї, командою проекту буде наданий детальний аналіз потреб розвитку обраних компаній. Після цього здійснюватиметься надання спеціалізованих консультаційних послуг для обраних пілотних структур СМБ.

Це буде здійснюватися у вигляді безпосередньої допомоги компаніям на підставі секторальної приналежності задля сприяння у створенні мереж компаній та кластерів. Також створюватимуться інвестиційні характеристики / профілі для кожної структури МСБ, що братиме участь у проекті. Ця інформація буде згодом розміщуватися у базі даних IPOD.

Пілотні структури МСБ отримуватимуть інтенсивну підтримку впродовж здійснення проекту, таким чином максимально збільшуватимуться шанси щодо їхньої здатності розвивати комерційні зв’язки з іноземними бізнес-структурами. Обрані МСБ отримуватимуть консультації та тренінги задля поліпшення навичок їхнього керівництва, покращення показників діяльності та забезпечення дотримання міжнародних бізнесових практик.

Під час проведення спільних заходів, ми активно співпрацюватимемо з Торгівельними палатами на обласному рівні, регіональними представництвами ДКРПП та економічними департаментами обласних державних адміністрацій.

5 March 2008

European Commission launches project to support small and medium enterprises in Ukraine

“Support to the Development of Business Capacity of Ukrainian SMEs – International Dimension” project, recently launched in Lviv oblast, will now be implemented in Kyiv region

The EU funded Project on Support to the Development of Business Capacity of Ukrainian SMEs – International Dimension announced its launch in Kyiv oblast today at the “Ukrainskiy Chas” press center in Kyiv. The project is being initiated together with the State Committee of Ukraine for Regulatory Policy and Entrepreneurship (SCURPE), which will act as the Project’s main beneficiary.

The Project will be implemented by the WYG International led Consortium mainly in three oblasts: L’viv, Kyiv and Kharkiv of Ukraine and will last for two years. WYG International is the inter national arm of White Young Green plc. It is a UK-based, international management consultancy and economic development advisory group with registered companies in Turkey, Russia, Poland, Belgium, and Romania; country offices in Egypt, South Africa and Ukraine, and a network of project offices around the world.

The project activities will be divided into three components:

  • Improvement of the state policy in the sphere of SME support development, providing policy advice to SCURPE and other government bodies;
  • Facilitation of commercial links with EU companies and other foreign enterprises, providing technical assistance to Ukrainian SMEs in export and investment promotion and attracting foreign investment;
  • Increasing awareness of business internationalization in the public and SME sectors.

“The European Commission has been actively involved in supporting the development of a successful economy in Ukraine and this project is yet anot her stepping stone,” said Ken Nachbar, project Team Leader. “We recognize the role that small businesses play in providing jobs locally and boosting economic activity critical to the future development of the economy. This is especially important in light of the Ukraine’s recent accession to the WTO and upcoming negotiations for the deep free-trade relations with the European Union.”

The project team has designed a methodology for selection of SMEs in cooperation with SCURPE, business associations and Chambers of Commerce. The methodology is based on a detailed analysis of sectoral strengths in Ukraine, the existence of business clusters, the exporting and investment performance of businesses, the geographical concentrations of targeted businesses and on the potential an SME has for accelerated growth.

The businesses will be required to apply to receive support from the project. The best candidates will then be selected based on pre-defined criteria:

  • Membership in priority sector
  • Size of company (SME)
  • Established in selected oblasts / regions
  • Business marketability to foreign partners
  • Interest in developing or expanding business partnerships with foreign partners.

SMEs in the following sectors will receive support from the project:

  • Woodworking / furniture
  • Information technologies
  • Machine building / equipment manufacture

The selected SMEs will receive consultancy and training to improve management skills, to enhance business performance and to assure their compliance with international business practices.

Presenting at the Press Conference were Ken Nachbar, Team Leader of the EU Funded Project "Support to the Development of Business Capacity of Ukrainian SME – International Dimension" and Grigorios Kontzoglou, Project Manager, Delegation of the European Commission to Ukraine.

For further information, pleas e contact:

Ken Nachbar

Team Leader

EU Funded Project "Support to the Development of Business Capacity of Ukrainian SME – International Dimension"

9/11 Arsenalna Street, #227

01011 Kyiv, Ukraine

Tel (044)229-6183

Fax (044)229-8527

Email ken.nachbar@sme-int.com.ua

Media backgrounder

“Support to the Development of Business Capacity of Ukrainian SMEs – International Dimension” project

The European Commission has been actively involved in supporting the development of a successful economy in Ukraine. Considering that the support for the development of Small and Medium Enterprises (SME) required additional assistance, a new project called “Support to the Development of Business Capacity of Ukrainian SMEs – International Dimension” was initiated together with the State Committee of Ukraine for Regulatory Policy and Entrepreneurship (SCURPE), which will act as the Project’s main beneficiary. The Project will be implemented by the WYG International led Consortium. The Project started on September 1, 2007 and will last for two years.

The Project will contribute to the development of SME competitiveness through institutional capacity building and policy advice to SCURPE and the main SME policy institutions, technical assistance in export and investment promotion and attracting foreign investments and through the increase of awareness of business internationalization in the country.

The Project activities will be divided into three components:

  • Improvement of state policy in the sphere of SME support development;
  • Facilitate commercial links with EU companies and other foreign enterprises;
  • Increase awareness of business internationalization in the public and SME sectors.

WYG Inte rnational is the international arm of White Young Green plc. It is a UK-based, international management consultancy and economic development advisory group with registered companies in Turkey, Russia, Poland, Belgium, and Romania; country offices in Egypt, South Africa and Ukraine, and a network of project offices around the world.

Operational since 1991, WYG International has become one of the best known medium-sized UK consulting resources. Working with governments, businesses and civil society organisations, its objective is to reduce poverty and enrich the lives of people in the poorest of environments by improving business competitiveness through restructuring, supporting the creation of small businesses, advising on economic and social reform and encouraging new approaches to regional and municipal development.

WYG International’s consultants, numbering around 700, are drawn from over 30 nationalities and represent many different academic disciplines and a wide variety of experience.

Much of its work is funded by, and in response to, the needs of, the world’s donor agencies (such as EuropeAid, World Bank, DfID,), though other work is privately commissioned by institutions and enterprises around the world.

Under its Component 2: ‘Facilitation of commercial links with EU companies and other foreign enterprises’ the Project should select pilot SMEs to receive consultancy support to design and implement optimal schemes and mechanisms to establish commercial links with EU companies, to promote long-term business partnerships with EU companies, to assist the selected enterprises to develop new strategic plans, to elaborate training programmes and conduct training for local consultants in business infrastructure and development of relevant services, to elaborate and conduct training for a wider audience of Ukrainian SME managers, and to assist selected SME to create and implement new international marketing plans.

S mall and medium sized enterprises are essentially inward looking and tend to derive advantage through low wages, reinforcing the cycle of low productivity and failing competitiveness. On the other hand, it is clear that small firms have become important providers of jobs and economic activity critical to the future development of the economy.

However, much more needs to be done to enable these institutions and related agencies to create the circumstances that will allow Ukrainian firms and foreign partners to engage constructively in growing the sector - and to promote the culture and practice of open, competitive and vigourous entrepreneurship. This project can make a very significant and lasting contribution to that end all over Ukraine and especially in Lviv region.

Ukrainian exports remain highly concentrated on metals, chemicals, and mineral products. These commodities are particularly exposed to protectionism in global markets and are also highly sensitive to changes in market conditions. This also has a geographic impact: 52% of all Ukrainian exports in the period January to April 2007 originated in Donetsk, Dniprpetrovsk or Zaporizhe.

The recent accession to the WTO, followed by the implementation of proposals within the EU-Ukraine Action Plan for deepening bilateral trade and economic relations, will be a major help of course.

The Project activities will lead to enhanced capabilities among Ukrainian SMEs to develop exporting and investment promotion skills. These will be used to improve the networking and collaboration of Ukrainian and EU SMEs and investors. Similarly, the business support infrastructure for exporting and investment promotion will be strengthened and will continue to provide SME consulting services after the project ends.

The project team has designed a methodology for selection of SMEs in cooperation with SCURPE, business associations and Chambers of Commerce. The methodology is based on a detailed analysis of sectoral strengths in Ukraine, the existence of business clusters, the exporting and investment performance of businesses, the geographical concentrations of targeted businesses and on the potential an SME has for accelerated growth. It is proposed that a competitive element will be introduced into the selection of SMEs by requiring businesses to apply for support from the project. The best candidates will then be selected based on pre-defined criteria which will include the potential added value that can be gained by the SME through participation in the project. Preliminarily, the Project has selected Lviv region and the woodworking/furniture sector as one of its target oblast/sector combinations.

Normal criteria would include:

  • Membership in priority sector
  • Size of company (SME)
  • Established in selected oblasts
  • Business marketable to foreign partners
  • Language skills of management desirable
  • Inte rest in developing or expanding business partnerships with foreign partners.

Companies will need to convince the Selection Panel of their willingness and ability to constructively participate in Project Activities.

Having selected 15 – 20 SMEs to be supported by the project in or near Lviv region, the Project team will then undertake a detailed diagnosis of the development needs of the selected enterprises, followed by the provision of specialised consultancy support services for the selected pilot SMEs.

This will be delivered as direct company assistance on a sectoral basis, in order to promote the creation of enterprise networks and clustering. Investment profiles will also be created for each of the participating SMEs and these will be placed in the IPOD database.

The pilot SMEs will receive intensive support throughout the project, so maximising the chances that a significant increase in their capacity to develop commercial links to foreign businesses can be created among these SMEs. The selected SMEs will receive consultancy and training to improve management skills, to enhance business performance and to assure their compliance with international business practices.

We will actively work w via joint events with Chambers of Commerce at the Oblast Level, with SCURPE Regional Offices and with Economic Departments of Oblast State Administrations.



Інші статті
Архів статей
Цю статтю переглянули 2199 разів




конкурс талантів

©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>