23.11.2024 20:26
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
Розважальний комплекс

Уніплит

 ІФ локомотиворемонтний завод

мрії збуваються







Карпати, Яремче, Буковель, Ворохта, Драгобрат, відпочинок в карпатах

хостинг вiд
хостинг


Яндекс цитирования

03.07.2008
12:00

Версiя для друку

Калуський трубний завод видасть продукцію вже цього року

Невдовзі на промисловій мапі Калуша з’явиться ще одне нове велике підприємство. Вже у жовтні цього року в окремих виробничих корпусах ТОВ „Карпатнафтохім”, які ним не використовуються, запрацює в експериментальному режимі ТзОВ „Калуський трубний завод”, з конвеєра якого зійде перша партія дослідної продукції. Таку впевненість висловив директор цього підприємства Геннадій Рудевич.

– Геннадію Івановичу, хто став засновником трубного заводу в Калуші?

– Російська Група „Поліпластик”. Вона є власником кількох підприємств з виробництва полімерних труб у Російській Федерації, Білорусі та Рубіжанського трубного заводу в Україні. В місті Рубіжне Луганської області і поки що зареєстроване ТзОВ „Калуський трубний завод”.

– Чому там, а не в Калуші?

– На час реєстрації заводу, яка відбулася в березні цього року, в Калуші ще не було остаточно визначено для його розміщення ні відповідних виробничих споруд, що не використовуються чи надалі не використовуватимуться, ні земельної ділянки потрібної площі. Сьогодні цих нюансів вже не існує, погоджені всі моменти щодо налагодження виробництва труб з поліетилену і ПВХ в незадіяних корпусах ТОВ „Карпатнафтохім” і ЗАТ „ЛУКОР” загальною площею 6 тис. м2, а також щодо переоформлення права на оренду більш як 10-гектарної земельної ділянки. Виробляються і необхідні документи для державної реєстрації в Калуші нового суб’єкта господарської діяльності.

– Чи має збут в Україні продукція Рубіжанського трубного заводу?

– В місті Рубіжне завод працює вже чотири роки, але за цей період ніколи не мав проблем з реалізацією труб того чи іншого діаметру як в Україні, так і за її межами.

– Йому Калуський трубний завод поступатиметься за своєю проектною потужністю?

– Вони відрізнятимуться не лише за проектною потужністю. В Калуші, як я вже говорив, вироблятимуться не тільки поліетиленові труби, але й труби з ПВХ. Крім того, рубіжанські труби мають діаметр від 16 до 2000 мм, а на Калуському трубному заводі випускатиметься продукція діаметром від 110 до 400 мм. Щодо проектної потужності підприємств у містах Рубіжне і Калуші, то вона становить відповідно 20 і 50 тис. тонн продукції в рік. Але до такої потужності Калуський трубний завод доводитиметься поетапно. Зокрема, на початковий стадії роботи його потужність становитиме 10 тис. тонн трубної продукції.

– На суттєве збільшення обсягів виробництва продукції, очевидно, розраховуєте вже після того, як ТОВ „Карпатнафтохім” завершить будівництво і введе в експлуатацію нові виробництва КСіХ суспензійного полівінілхлориду?

– Безперечно, адже в основному сировину для заводу закуповуватимемо в „Карпатнафтохіму”.

– Скільки часу знадобиться для проведення необхідних будівельно-монтажних, пусконалагоджувальних та інших робіт, щоб Калуський трубний завод почав випускати свою продукцію?

– Поставка необхідного обладнання на завод розпочнеться з 15 серпня. До 1 вересня плануємо завершити реконструкцію приміщень та підготувати їх до монтажу обладнання, а в жовтні цього року завод вже працюватиме в експериментальному режимі, виробляючи зразки дослідної продукції. Можливо, цього ж місяця або в гіршому випадку в листопаді 2008 року він буде підготовлений до підписання державною комісією акта про здачу заводу в експлуатацію. Відповідно після цього на новому підприємстві Калуша розпочнеться серійний випуск промислової продукції.– Невже так швидко Калуський трубний завод може запрацювати? Сказане вами – це не прогнози, які можуть не збутися?

– Приводу для сумнівів, що буде інакше, у мене наразі немає. Все обладнання, необхідне для того, щоб завод випускав 10 тис. тонн продукції в рік, вже виготовлено. Воно не є габаритним і нескладно монтується.

– А хто, до речі, виконуватиме монтажні роботи?

– Шеф-монтаж обладнання здійснюватимуть спеціалісти китайської фірми, де воно виготовлялося з комплектуючих виробництва Австрії та Італії. Їх буде не більше 10 чоловік.– Скільки робочих місць передбачено створити на Калуському трубному заводі?

– Згідно з штатним розписом підприємства при його потужності 10 тис. тонн продукції в рік гарантується робота для 150-170 чоловік. З нарощенням потужності заводу до проектної (50 тис. тонн) кількість працівників збільшуватиметься.

– Відбором і прийомом працівників на завод, як я зрозумів, зараз будете займатись більш інтенсивно?

– Адміністративний апарат у нас вже практично сформований. Потреби є в інших працівниках, яких хочемо оформити на завод на роботу з 1 липня цього року (Див. текст опублікованого оголошення. – Авт.).

– Відібрані кадри, які матимуть справу з виробництвом полімерних труб, проходитимуть спеціальне навчання?

– Протягом 1-1,5 місяця одні працівники заводу за кошти Групи „Поліпластик” навчатимуться і стажуватимуться на Рубіжанському трубному заводі, інші – на одному з аналогічних підприємств в Росії.

– У зв’язку із скороченням штату окремих цехів та інших структурних підрозділів ТОВ „Карпатнафтохім” і ЗАТ „ЛУКОР”, чи можуть розраховувати вивільнені з них працівники бути прийнятими на роботу у ТОВ „Калуський трубний завод”?

 – Про це не треба було запитувати. Ми розглядатимемо заяви кожного, хто звертатиметься до нас, бо передусім зацікавлені у підборі кваліфікованих кадрів.

– На запитання про вартість інвестиційного проекту, пов’язаного зі створенням ТзОВ „Калуський трубний завод”, ви, звичайно, можете не відповісти, бо, мовляв, це комерційна таємниця. Але в Калуській міськраді про неї не можуть не знати, адже влада міста, передбачила справляння відповідних відсотків від вартості інвестпроектів, що реалізовуються, на розвиток соціальної інфраструктури Калуша. Чи знайшли ви з нею порозуміння в цьому питанні?

 – В даній ситуації ми не готові платити якісь відсотки в живих грошах, а при налагоджені виробництва труб з поліетилену і ПВХ зможемо запропонувати свою продукцію для використання комунальними службами міста. Водо- і тепломережі в Калуші експлуатуються багато років і вже давно застаріли. Окремі ділянки мереж потребують термінові заміни зношених труб на сучасні труби високої якості, які, власне, випускатимуться на нашому заводі. Тому думаю, що до пропозиції ТОВ „Калуський трубний завод” про такий його вклад у розвиток соціальної інфраструктури міста у міськраді прислухаються.

 – Звідки родом керівник нового підприємства, яке невдовзі в Калуші запрацює?

 – Я львів’янин, а мій заступник Володимир Мельников проживає в Москві.

 

Розмову вів Василь Ткачук.

Інші статті
Архів статей
Цю статтю переглянули 2700 разів




конкурс талантів

©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>