23.11.2024 20:30
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
Розважальний комплекс

Уніплит

 ІФ локомотиворемонтний завод

мрії збуваються







Карпати, Яремче, Буковель, Ворохта, Драгобрат, відпочинок в карпатах

хостинг вiд
хостинг


Яндекс цитирования

03.03.2011
12:00

Версiя для друку

Лікує галицька бджола

У прикарпатському селі Блюдники Галицького району вперше в Україні на базі сільської амбулаторії діє оздоровчо-лікувальний апітерапічний центр, де лікують продуктами бджільництва. Детальніше про галицьке медолікування розповідає ініціатор створення центру, голова товариства бджолярів-любителів Галицького району Віктор Білаш.

 – Вікторе Даниловичу, як же працює новинка?

– Створюючи його, ми вирішили легалізувати роботу народних цілителів, об’єднати їхні напрацювання та використовувати для оздоровлення людей. У центрі працюють четверо бджолярів, які пройшли спеціальні курси з народної медицини при Національному університеті народної медицини, Академії медичних наук в Києві. Центр уже отримав ліцензію Міністерства охорони здоров’я на право впровадження народної та нетрадиційної медицини. Наразі ми працюємо обережно, адже правова сторона нетрадиційної медицини дуже обмежена. Скажімо, ми не беремося лікувати онкологічні недуги.

 – Чи є позитивні результати роботи вашого центру?

 – Звісно, адже в іншому разі навіщо тоді працювати (сміється). Ми вже вилікували багатьох людей. Щодня до нас приходять із різними недугами, переважно це головний біль, простуди, підвищений чи понижений тиск, серцева та ниркова недостатності. Частину ліків: трави, лікувальні чаї та прополіс ми даємо безкоштовно. І зрештою ми вчимося, напрацьовуємо методики, ведемо облік, даємо консультації щодо здорового харчування. Кожного, хто приходить до нас, ми опитуємо, як він живе, що їсть. Адже не таємниця, що десятки хвороб у нас від неправильного споживання їжі. Остання, нині, на жаль, залишає бажати кращого. Але найголовнішим нашим досягненням має стати спеціальне лікувальне бджоломістечко на 20 павільйонів, яке незабаром почне діяти. Сподіваюся, що воно стане ще й цікавим об’єктом оздоровчого туризму.

 – Яким чином воно працюватиме?

 – Уже кілька років у різних куточках України на пасіках практикується лікування енергетикою бджіл. Це відбувається так: людина приходить у це спеціальне містечко, де знаходяться павільйони чотири з половиною метра завдовжки та два метри завширшки. У кожному павільйоні буде шість вуликів – три з одного, три з іншого боку. Усього людей лікуватимуть 120 бюджолосімей. У павільйони заходитимуть «пацієнти». Вони лягатимуть або сідатимуть на вулики та сприйматимуть мікровібрацію крилець бджіл, їхнє дзижчання. Це добре впливає на кровообіг, нервову систему, опорно-руховий апарат людини, полегшує цукровий діабет, захворювання печінки. Отож посидівши чи полежавши на вуликах годину-дві в такому павільйоні, можна вийти звідси зовсім іншим, з новими силами. Спочатку треба лежати не більше півтори – дві години. Згодом, під час лікування, й більше.

 Така бджолотерапія корисна тим, хто страждає від радикуліту, остеохондрозу, нервових розладів. Та й діткам у яких діагностували ДЦП, також корисно набиратися енергії бджіл. На вуликах людина отримує ще й певне зігрівання організму, адже тут майже цілий рік бджоли «підтримують» постійну температуру – 36 градусів. У людини така ж температура тіла, тому організм не перегрівається й не переохолоджується.

 – Наскільки безпечне таке лікування, чи не може бджола вкусити людину?

 – У нас збережені всі заходи безпеки. Дошки зверху на вуликах потовщені. Вони витримають і людей зі значною вагою потовщені. Щоправда таке лікування протипоказане тим людям, які мають алергію на мед та медові продукти. Усім іншим, дорослим і дітям, від вуликотерапії – лише користь.

Галина ПЛУГАТОР



Інші статті
Архів статей
Цю статтю переглянули 1917 разів




конкурс талантів

©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>