03.05.2024 07:43
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
Розважальний комплекс

Уніплит

 ІФ локомотиворемонтний завод

мрії збуваються







Карпати, Яремче, Буковель, Ворохта, Драгобрат, відпочинок в карпатах

хостинг вiд
хостинг


Яндекс цитирования

24.02.2010
12:00

Версiя для друку

Ви ще не лідер? Тоді ми йдемо до Вас!

Хоча виборчі інтриги ще не згасли, люди поволі почали повертатися до буденних занять. Проте, не всі залишилися байдужими до того, що робиться навколо. У першу чергу, це молодь. Одним із напрямків реалізації своїх можливостей є Школа лідерів. Наша сьогоднішня розмова з її керівником - Володимиром Олійником.

- Нещодавно почала роботу П'ята Школа Лідерів (далі ШЛ авт.). Скажіть, чим ВИ приваблюєте молодь, і чого вони досягають завдяки Вам?

 -Нам не потрібно приваблювати, достатньо проінформувати. Методи - стандартні: оголошення в навчальних закладах, в ЗМІ та соціальних мережах Хорошою рекламою є відгуки випускників ШЛ попередніх років. Наш проект потрібний молодим людям, тому вони ще за місяць-два до початку активно зголошуються.

- Історія створення Школи Лідерів, чи не було перепон на шляху реалізації?

- Це був своєрідний експеримент обласного центру соціальних служб для молоді 1997-1999 рр. - виховання лідерів з числа молодих людей, які б виконували соціальну функцію - профілактика та інформування про негативні наслідки вживання алкоголю та тютюну в молодіжному середовищі. А також - людей готових запропонувати "здорову" альтернативу своїм одноліткам. З часом це став більш розширений проект, з новими завданнями і, як тепер модно казати, новим «форматом».

Перепон не було, була довга пауза. Друга школа лідерів оголосила набір вже у 2007 році завдяки Молодіжному Союзу Наша Україна, Молодій Просвіті та Міському центру соціальних служб для молоді.
З проблем - відсутність розуміння з боку міської влади. Хоча організатори й ставлять за мету в першу чергу - виховання лідерів для міста Івано-Франківська, але коштів на міську програму "Школа лідерів 2008-2010 рр." в міському бюджеті не закладаються.

-У чому полягає унікальність Ваших занять?

- Заняття інтерактивні. Учні є не просто слухачами, а - повноцінними учасниками тренінгів. Також дуже цікавими є зустрічі із "Лідерами Прикарпаття". В гості приходять перші особи області, народні депутати, відомі літератори, бізнесмени...

- Мабуть за 5 випусків у Вас є вже своє рекорди? (тобто це і люди, які чогось добились завдяки Вам, і певні громадські проекти...)

- Цікавим рекордом, як на мене, було те, що на проходження навчання в ШЛ-3 записалось аж 150 людей. Щодо особистих досягнень, то випускники однозначно переходять в активний стан, - стають творцями свого життя, беруть відповідальність за життя оточуючих. Вони засновують нові течії в місті, здійснюють непересічні проекти.

- Яким Ви бачите майбутнє Школи Лідерів та місце ШЛ у житті Івано- Франківська?

- В молодіжному середовищі Школа лідерів уже давно є невід’ємною частиною життя міста. Хлопці і дівчата, які хочуть чогось досягти і не до кінця знають навіть чого... - йдуть до нас. Спілкуючись із успішними людьми, формальними і неформальними лідерами області вони орієнтуються, визначаються, роблять перші кроки, перші проекти. Цей досвід безцінний.

Святослав Никорович



Інші статті
Архів статей
Цю статтю переглянули 1624 рази




конкурс талантів

©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>