06.05.2024 03:56
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
Розважальний комплекс

Уніплит

 ІФ локомотиворемонтний завод

мрії збуваються







Карпати, Яремче, Буковель, Ворохта, Драгобрат, відпочинок в карпатах

хостинг вiд
хостинг


Яндекс цитирования

28.06.2010
12:00

Версiя для друку

Лідія Анушкевичус: "Наше весілля було невеличким і скромним"

Лідія Ярославівна Анушкевичус анітрохи не змінилася з того часу, як я вперше її побачила. Така ж красива, елегантна,  проста і щира у спілкуванні. Такою вона була тоді, коли її чоловік ще не обіймав посаду міського голови. Такою вона є і сьогодні: мудра і красива жінка, бізнес-леді, любляча дружина, мати трьох синів і просто приємна людина з привітною усмішкою. Спілкуючись з Лідією Ярославівною, мимоволі згадуєш цитату однієї мудрої людини, що «за кожним видатним чоловіком стоїть ще більш видатна жінка».

Лідія Анушкевичус

- Лідіє Ярославівно, схоже на те, що ви з Віктором Андрюсовичем – щаслива пара. А як ви розумієте словосполучення «жіноче щастя»?
- Основою жіночого щастя, на мою думку, є міцна повноцінна сім`я. Здається, що все дуже просто: тато, мама, діти… А як важко збудувати, а головне - втримати своє щастя. Це ціле мистецтво.

- І скільки років ви будуєте вашу сім`ю?
- Літа пролетіли так швидко, що аж не віриться. Минуло більше двадцяти років з того часу, як ми з Віктором стали на весільний рушник.

- Чи був Віктор Андрюсович схожий на принца на білому коні, коли ви познайомились?
- Швидше на хлопця, який страшенно хотів справити враження на дівчину, що йому сподобалась. Ми були молоді і неймовірно щасливі в той день, адже обоє приїхали в місто Вінницю після того, як успішно здали вступні іспити у Вінницький політехнічний інститут. Починався новий етап у нашому житті. Від цього дня і від студентських років ми чекали так багато! Зустрілись в невеличкому кафе і цілий вечір провели разом. Між нами відразу ж виникли почуття. Наступного дня ми дуже здивувались, коли виявилось, що буде навчатись в одній групі (ймовірність була невелика, адже на нашій спеціальності було шість груп). У нашому житті було багато щасливих днів, але цей день є таким, який неймовірним чином вплинув на нашу долю і його не можливо згадувати без хвилювання.

- Чи були у ваших стосунках біло-чорні смуги? Скільки часу ви зустрічались?
- Навчаючись, ми п`ять років прожили в одному гуртожитку. Між нами було все: і закоханість, і суперечки. Одного не було ніколи – байдужості. Після закінчення інституту, ми отримали направлення на роботу в різні міста і тоді зрозуміли, що можемо назавжди втратити одне одного. Тому вирішили одружитися.

весілля Анушкевичус- Яким було ваше весілля і чи маєте що згадати?
- Весілля було невеличким і скромним, святкували ми його в містечку Шепетівка Хмельницької області. Тут зустрілись дві міцні родини зі своїми традиціями: моя – з Галичини, а родина Віктора – з центральної України. Це було дійсно родинне свято, коли всі по-доброму змагались, хто кого пережартує і переспіває. До цього часу, збираючись разом, згадуємо кумедні історії з нашого весілля.

- Пані Лідіє, ваш перший шлюбний місяць був медовим  і як ви його провели?
- (посміхається) В ті роки мало, хто міг собі дозволити таку розкіш. Так як в нашому інституті військової кафедри не було, Віктора відразу призвали до лав Радянської армії. Я ж працювала інженером на арматурному заводі. Довелося чекати на дві події: народження первістка і повернення чоловіка додому. Складний був час, але ми не скиглили, не жаліли себе, адже так жило багато молодих сімей. Зате, які були листи з армії! Повні переживань та почуттів. Сучасним  «есемескам» так далеко до епістолярного стилю.

- У вас три сина. Рано чи пізно одружаться. Як щодо  ролі свекрухи?
- У мене була добра, розумна свекруха. Вона ніколи не втручалась в життя нашої сім`ї, а якщо і були якісь непорозуміння, то завжди, по-жіночому, підтримувала мене. Тому слово «свекруха» має для мене позитивне значення. Звання бабусі і свекрухи мене анітрохи не лякає, навпаки, це велика відповідальність і велике щастя.

- Коли успіх прийшов у вашу сім`ю? Адже ви довго йшли до того, що зараз маєте.
- Взагалі-то, успіх був на початку уже в тому, що ми одружилися по-любові. А далі кожен з нас вкладав в «сімейний банк » достатньо ласки і ніжності, терпіння, щоб можна було користуватися цим під час труднощів. Коли діти були маленькі, я була відповідальною за домашнє господарство. Віктор багато працював, «ставав на ноги», забезпечував наше майбутнє.

- Завжди непросто, коли сім`ю створюють дві сильні особистості. Комусь треба поступитись першістю…
- Чоловік повинен бути головою сім`ї, тоді все буде на своєму місці. Така  сім`я буде успішною. Кожна жінка прагне вийти заміж за коханого успішного чоловіка. Але часто, особливо в перші роки спільного життя, боїться втратити свою незалежність і  робить все для того, щоб зробити чоловіка підкаблучником. Моя порада: не бійтесь бути слабкими, бо в цьому наша сила.

Що ви могли б порадити молодим людям, які створюють сім`ю?
- Велика сім`я і велика родина – це найбільше щастя. Це дійсно те, заради чого варто викладатись. Ніколи не перекладайте відповідальність за виховання своїх дітей на школу, вчителів чи вулицю. Не жалійте часу для своєї сім`ї, для своїх дітей. Ніякі гроші не замінять дітям маму. Я завжди повторюю, що ті 12 років, які я присвятила вихованню своїх дітей, це той капітал, який вони ніколи не зможуть витратити, він не піддається інфляції.

Одружуючись, ми тільки заливаємо фундамент нашої сім`ї. А далі – цеглина за цеглиною треба будувати стосунки. Цей процес триває все життя. Але якщо ви любите одне одного, то у вас все вийде!

Автор діалогу: Неля Романовська

Джерело: журнал "Щаслива пара"



Інші статті
Архів статей
Цю статтю переглянули 1607 разів




конкурс талантів

©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>