Не наближайтеся до обірваного проводу - "Новини Івано-Франківська"

27.05.2024 01:23
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
12.11.2010
17:30

Версiя для друку

Не наближайтеся до обірваного проводу

Різка зміна погодних умов та штормові вітри спричинили низку аварійних пошкоджень в електромережах Косівського та Верховинського районів Івано-Франківської області. У зв’язку з цим було порушено електропостачання 12 населених пунктів краю: Соколівка, Город, Бабин, Яворів, Річка, Снідавка, Плоске, частково міста Косів (Косівського району) та Голошино, Грамотне, Пробійна, Буковець, Черетів і частково Гринява, Бережниця, Дземброня (Верховинського району).

На місцях пошкодження електроліній працюють оперативно-виїзні бригади ВАТ «Прикарпаттяобленерго». До закінчення дня енергетики планують ліквідувати аварійні знеструмлення.

Разом з тим енергетики нагадують, що при штормових вітрах можуть траплятися обриви проводів ліній електропередавання. Тому слід бути обережними і пам’ятати, що обірваний провід становить смертельну небезпеку для життя людини. У разі виявлення обірваного проводу не можна наближатись до нього на відстань меншу 8 метрів, слід негайно повідомити про це чергового диспетчера району електричних мереж і до прибуття оперативно-виїзної бригади виставити охорону місця обриву.

Довідка:

Торкання до обірваних проводів під час несприятливих погодних умов є однією з найпоширеніших причин травмування людей. Загалом протягом поточного року спостерігається негативна тенденція до збільшення кількості нещасних випадків зі смертельними наслідками сторонніх осіб на обладнанні підприємств електроенергетичної галузі України. Причинами травмування найчастіше є самовільне проникнення в електроустановки енергопостачальних компаній, торкання до обірваних проводів, самовільне усунення дефектів на електрообладнанні та спроби крадіжок майна підприємств. У 2010 році від електроструму загинуло 46 сторонніх осіб, з них 8 – діти шкільного віку.

Відділ інформаційної політики ВАТ «Прикарпаттяобленерго»

Новини, що містять "енергетикa":

У школах Івано-Франківська стартував Місячник електробезпеки

Енергетики борються з енергетичними злочинами

Енергетики підвели підсумки роботи за 9 місяців

На Прикарпатті простежується зниження рівня травматизму

Підготовка до зими в енергетиків виходить на фінішну пряму

 return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 2068 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>