08.12.2010
11:25

Версiя для друку

Показали бої харків’яни

В івано-франківському відновленому спорткомплексі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся Відкритий Кубок Івано-Франківська з таеквондо ІТФ «Ivano-Frankivsk Open 2010».

Організаторами змагань виступили міський спорткомітет спільно з Всеукраїнським Союзом Таеквондо. На спортивне дійство приїхали борці зі Львова, Чернівців, Рівного, Запоріжжя, Житомира, Донецька, Києва, Харкова, Кіровограда, Криму та Молдови. Обласний центр Прикарпаття  представляли 67 спортсменів. Почесними гостями на Кубку були президент Всеукраїнського Союзу Таеквондо,  генерал Олександр Ігнатенко, а головним суддею турніру став суддя міжнародної категорії «А» Олег Петровський з Харкова.

У перший день турніру глядачі побачили формальні вправи, туль, та індивідуальні спаринги.

«А під час відкриття змагань відбулася товариська зустріч між збірними України та Молдови, – розповідає Заслужений тренер України Олег Соловей. – Після напружених боїв виграла українська команда – 4:1».

Згодом відбулися командні спарринги, під час яких на ринг виходили дві команди з кількох спортсменів різного віку. За підсумками змагань, у загальнокомандному заліку перемогли спортсмени з Харкова. Прикарпатці стали другими. Третє місце зайняли кримчани.

За словами пана Солов’я, змагання відбудуться і наступного року. Підтримати Кубок вже вирішили міська та обласна влада. Отож у 2011-ому на Прикарпатті змагатимуться  юніори та дорослі спортсмени з України та з-за кордону.