09.12.2010
11:37

Версiя для друку

Кличкова зміна на Прикарпатті

І знову черговий спортивний успіх прикарпатців на міжнародних змаганнях. Дві золоті та одну бронзову медаль привезли із 15-ого боксерського турніру, присвяченому пам’яті заслуженого тренера Бориса Петухов, що відбувся в молдовському місті Белци.

У змаганнях брали участь 145 боксерів з України, Литви, Молдови та Ізраїлю.

«Першу високу нагороду виборов коломийський спортсмен Арсен Різун, – каже тренер Володимир Вострецов. – Він виступав у ваговій категорії до 81 кілограма та провів два переможні поєдинки проти молдавських боксерів».

Складніше було Ярославу Рипньовському, який змагався не у своїй ваговій категорії. Але навіть незважаючи на 120-кілограмову вагу  суперника зі Львова, більш технічний прикарпатець відправив його у нокаут. А наступний молдавський суперник під враженням від попереднього бою Ярослава Рипньовського…завчасу завершив бій через відмову секунданта. Так наш спортсмен здобув золото.

Кандидат  у майстри спорту, вже знаний боксер Іван Грушка отримав «бронзу». Він виступав у категорії до 60 кілограм. У першому поєдинку він переміг, проте змагання із володарем Кубка України із Кривого Рогу Іван програв. Отож ивхованці тренерів-викладачів Володимира Вострецова, Івана Данилишина та Михайла Ніньовського гідно представили Прикарпаття.