Подаруйте своїм дітям незабутню іграшку - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 16:23
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
13.12.2010
16:12

Версiя для друку

Подаруйте своїм дітям незабутню іграшку

Метушливий натовп матусь та татусів, бабусь та дідусів цими днями наповнює магазини Івано-Франківська. Щоб допомогти дорослим знайти СВОЄ у цьому святковому вирі, наш постійний друг – Інна Левицька, директор мережі «Капітошка. Івано-Франківськ» – дала ряд порад щодо вибору подарунка для малюків різного віку.

Діткам до одного року  підійдуть брязкальця, яскраві прості іграшки, музичні іграшки, адже у цьому віці активно розвиваються – зір, слух, дотик.  

Найпростіше знайти подарунок діткам від року до трьох року. У цьому віці вони вивчають все навколо. Практично будь-якому подарунку малюк буде радий. У цьому періоді дитина вже досить чітко диференціює себе за статевою ознакою, відповідно, багато подарунки потрібно вибирати з розрахунку «дівчинка» чи «хлопчик». Втім, і тим і іншим можна сміливо дарувати кубики, конструктори, яскраві книжки, іграшкових звірят або ляльок, спортивні ігри - кеглі, м'яч, обруч, набори для піску - лопатки, пасочки і т.п. Машинки і будь-яку іншу техніку дівчатка в цьому віці так само успішно прилаштовують в гру. А ось рольові ігри повинні відповідати статі дитини - іграшкова посуд - дівчинці, костюм пожежника або міліціонера – хлопчику.

Після  трьох років дітки активно займаються спортом, вчать букви, вчаться рахувати, малювати, формують рольової стереотип поведінки. Для всіх підійдуть книжки, розмальовки, веселі алфавіти з картинками, олівці, фломастери, фарби та пензлі, пластилін, крейда, м'ячі, велосипеди, санки, і т.п. Гарні подарунки хлопчикам - конструктора, рольові набори, всілякі машини. Дівчаткам - ляльки в нарядах, іграшкові кухні, посуд, меблі.

У дітей 5-6 років формується логіка та інтуїція, малеча у цьому віці стає більш  посидющою і спокійною. Прекрасним подарунком у такому віці стануть колективні настільні ігри, дитячі енциклопедії тощо.

З шести - семи років дитина формує точні моторні навички. Хлопцям вже можна дарувати складні конструктора, в тому числі і збірні моделі всілякої техніки. Дівчаткам можна дарувати набори «зроби сам», де потрібно робити наряди для ляльок, прикраси, ялинкові іграшки. Зазвичай такі речі збираються під керівництвом батьків, які в ігровій формі передають дітям необхідні уміння.

З семи - восьми років добре дарувати головоломки, серйозний спортивний інвентар (лижі, бадмінтон, плавальні маски з трубками і т.п.), шкільне приладдя, біноклі або підзорні труби. А можна подарувати передплату на цікавий для дитини журнал.

З десяти років вже можна дарувати недорогі фотоапарати, прості похідні приналежності (рюкзак, складаний ніж, компас, ліхтарик і т.п.), рибальські снасті. Дівчаткам можна дарувати прості прикраси.

Усі ці та багато іншого дитячого товару ви можете придбати в мережі дитячих магазинів «Капітошка. Івано-Франківськ», їхні адреси:

«Каламбур», вул. Новгородська, 6

«Капітошка-2», вул. Сорохтея, 32

«Капітошка», вул. Січових Стрільців, 6return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 2814 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>