Івано-Франківський медичний університет тримає курс на Болонський процес - "Новини Івано-Франківська"

09.02.2023 01:07
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
05.05.2011
07:53

Версiя для друку

Івано-Франківський медичний університет тримає курс на Болонський процес

Про це нашому кореспонденту сказав ректор Університету Микола Рожко. Він зазначив, що «підтримуючи академічні традиції вже понад 60 років, Університет ставить за мету забезпечити студентів високоякісною освітою та дослідженнями».

- Ці високі стандарти, - сказав Микола Михайлович, - також розповсюджуються на різноманітні послуги в тому числі на забезпечення соціальних та інших потреб. Наш Університет бере участь в напрямку Європейського медичного й наукового розвитку. Тому, основна ціль полягає в тому, щоби бути частиною системи Європейської Вищої Освіти, яка реалізується відповідно до Болонської декларації.

Івано-Франківський Національний медичний університет зацікавлений в якості освіти, досліджень та обслуговування, як це вказано в його Стратегічному Плані, в якому також розглядаються перспективи розвитку Університету в майбутньому через процес зміни теперішнього та вирішення різноманітних питань медицини.

Довідка www.briz.if.ua:

15 квітня на засіданні Вченої ради Івано-Франківського національного медичного університету з участю директора Департаменту кадрової політики та запобігання корупції МОЗ України Володимира Вороненка відбулося урочисте представлення ректора ІФНМУ Миколи Рожка – Заслуженого діяча науки і техніки, доктора медичних наук, професора. Завідувач кафедри стоматології факультету ПДО ІФНМУ Микола Михайлович Рожко за результатами таємного голосування на виборах ректора набрав 57,8%  голосів.

Наказом МОЗ України від 14.04.2011р. №73-о відповідно до ст.39 Закону України «Про вищу освіту» та рішення конференції трудового колективу ІФНМУ від 08.04.2011р. Миколу Рожка призначено ректором Державного вищого навчального закладу «Івано-Франківський національний медичний університет» на умовах контракту.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 2983 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>