З поверненням нас в ефір - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 14:13
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.07.2011
14:27

Версiя для друку

З поверненням нас в ефір

Щоб уникнути різних чуток про те, що сталось із нашим сайтом www.briz.if.ua, доводимо до відома нашу власну, а вочевидь, і офіційну версію:

Сьогодні, 22 липня,  сайт www.briz.if.ua «порадував» своїх відвідувачів: усі інформації, котрі були розміщені на сайті, трансформувалися в одну « Василь Чуднов: Стійкий розвиток країни залежить від ефективності державного менеджменту». Особисто я, як редактор, навіть не знаю, що з цього приводу думати: за шість років у нас різні історії із сайтом траплялися, але ми завжди оперативно вирішували усі технічні проблеми.  А сьогодні з рранку ми розмістили прес-реліз Партії Регіонів на сайт, наступною інформацією мала бути стаття нашої журналістки Сабіни Ружицької про село Серафинці, але після заливки вона на сайті не з’явилась. Більше того, усі новини з 2005 року, а їх є близько 15 000, стали новиною про Василя Михайловича. Я далека від думки, що це «робота ворогів», швидше за все десь в html-коді закралась помилка. Прошу вибачення за незручності. А загалом я це сприймаю як сигнал «зверху», що пора щось змінювати у роботі нашого агентства.

Компанія «Хвостинг», котра здійснює технічний супровід сайту, вирішила усі проблеми і з 14.30 сайт знову в ефірі.

З повагою, Оксана Говера

 return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1522 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>