На ВАТ «Івано-Франківськцемент» освятили та урочисто запустили технологічну лінію №3 із випалу клінкеру - "Новини Івано-Франківська"

20.07.2024 03:05
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.08.2011
17:24

Версiя для друку

На ВАТ «Івано-Франківськцемент» освятили та урочисто запустили технологічну лінію №3 із випалу клінкеру

ВАТ «Івано-Франківськцемент» підійшов до 20-ої річниці незалежності України завершивши великомасштабну реконструкцію – повідомили www.briz.if.ua у прес-службі підприємства. Найсучасніші енергозберігаючі технології, екологічно чисте виробництво, підвищена безпека праці – це ВАТ «Івано-Франківськцемент» сьогодні. Крім того, ВАТ «Івано-Франківськцемент» нині залишається єдиним виробником у своїй галузі із стопроцентним українським капіталом.

19 серпня 2011 року на свято Преображення Господнього на ВАТ «Івано-Франківськцемент» освятили та урочисто запустили технологічну лінію №3 із випалу клінкеру. Обряд освячення здійснив сам єпископ Володимир Війтишин, УГКЦ. Почесний голова правління ВАТ «Івано-Франківськцемент» Микола Круць назвав символічним те, що урочиста подія на заводі співпала із релігійним святом: «Адже, сьогодні ми бачимо преображення ВАТ «Івано-Франківськцемент» за останні 20 років».

Десять років минуло від початку великої реконструкції на підприємстві. Підприємство перейшло на використання альтернативних джерел палива і запровадило новий спосіб виробництва цементу. Сьогодні  кожна десята тонна цементу вироблена в нашій державі має товарний знак ВАТ «Івано-Франківськцемент». Вся продукція підприємства сертифікована за міжнародною системою якості ISO. Нове обладнання дало можливість збільшити майже в 2 рази обсяг випуску та завоювати нові закордонні ринки. На сьогоднішній день 40% продукції заводу йде на експорт. ВАТ «Івано-Франківськцемент» займає друге місце в області по зовнішньо економічній діяльності.

 Ще в 2001 році колектив підприємства задумався над впровадженням сучасних та енергозберігаючих технологій. Було прийнято рішення перейти на використання вугілля в якості палива та запровадити новітній «сухий» спосіб виробництва цементу. Саме завдяки використанню нового способу виробництва вдалось знизити більше ніж у 2 рази витрату палива. Коли б всі виробництва цементу в Україні перевести на аналогічну технологію, то щорічна економія газу в Україні сягала б цифри 1,3 млрд. м3.

Щодо екологічної безпеки, то сучасне виробництво дозволило значно скоротити викиди в атмосферу. Сьогодні викиди пилу від діяльності ВАТ є на 10% нижчі від вимог за світовими стандартами новозбудованих об’єктів, і на 50% нижчі нормативів для діючих об’єктів в Україні. ВАТ «Івано-Франківськцемент» - єдиний завод у своїй галузі в Україні, який працює за Кіотським протоколом.

На урочистостях почесний голова правління ВАТ «Івано-Франківськцемент», народний депутат України М.Круць зазначив: «Підходячи до 20-ої річниці незалежності України кожен може оцінити, що він зробив для своєї держави за такий немалий відтинок часу. ВАТ «Івано-Франківськцемент» щодня працював для покращення нашого життя, випускаючи якісну продукцію, дбаючи про колектив, рідний край та довкілля. Працюючи злагоджено, як одна велика родина, підприємство може стати прикладом для всієї держави. Адже об’єднавши зусилля, доклавши працю та розум можна отримати результат. Сьогодні ВАТ «Івано-Франківськцемент» має, що показати і чим пишатись. Кожного дня до праці на заводі стає колектив, який усвідомлює свою відповідальність перед країною. Україну творимо ми самі і тільки від нас залежить, якою стане наша держава. Тож будуймо Україну щодня».return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1712 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>