Туристичному краю – туристичний інститут - "Новини Івано-Франківська"

09.02.2023 02:15
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
01.09.2011
07:55

Версiя для друку

Туристичному краю – туристичний інститут

14,5 тисяч квадратних метрів. Саме на стільки збільшилися площі  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Днями  у колишньому корпусі виробничого об’єднання «Карпати», що в івано-франківському мікрорайоні Пасічна, відкрили новий корпус Інституту  туризму – повідомляє www.briz.if.ua.

Тут навчатимуться 28 академічних груп, 1298 студентів. У колишньому приміщенні на вулиці Чорновола у самому центрі міста, всім місця не вистачало. Отже через недостатю кількість аудиторій навчання відбувалося у дві зміни.

 «Цей новий корпус одразу створив кращі умови для студентів та викладачів, – каже ректор інституту Володимир Великочий. – У нас працюють п’ять кафедр, рекламно-інформаційна і туристична агенції, гастрономічне ательє, працюватиме навчально-виробничий ресторан. На черзі відкриття  навчального готелю та започаткування ще одного напрямку навчання – «Курортна справа», а на рівні магістратури з’явиться «Готельно-ресторанна справа».

Отже  комплексі із коледжем туризму та готельного господарства можна створити умови підготовки фахівців від молодшого спеціаліста до магістра чи кандидата наук». У новому корпусі інституту облаштовані аудиторії та кафедри, є актовий зал, студентський ресторан, зимовий сад з  унікальними рослинами. Приміщення «Карпат»  університету передали безкоштовно. На впорядкування його довелося витратити близько 20 мільйонів гривень. Та  щоб загалом завершити всі роботи, потрібні ще гроші.  Ані Міністерство освіти і науки, ані спонсори фінансів на впорядкування інституту не давали. Усе робилося за кошти самого вишу.

Сабіна РУЖИЦЬКАreturn_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1927 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>