Дмитро Шлемко: три опозиційні сили домовляються про єдиного кандидата в мажоритарних округах Прикарпаття - "Новини Івано-Франківська"

25.02.2024 10:13
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.11.2011
15:33

Версiя для друку

Дмитро Шлемко: три опозиційні сили домовляються про єдиного кандидата в мажоритарних округах Прикарпаття

Івано-Франківська область стала першим регіоном України, де три основні опозиційні сили – ВО «Батьківщина», ВО «Свобода» та «Фронт змін» - розпочали перемовини про висунення узгодженої єдиної кандидатури по кожному з шести прикарпатських мажоритарних округів. Про це повідомив сьогодні, під час прес-конференції в Івано-Франківську голова обласної організації ВО «Батьківщина», народний депутат України Дмтро Шлемко. З його слів, наразі домовлено, що кожна з політичних сил висуватиме своїх кандидатів по кожному округу окремо, а за 12 днів до дня голосування по два непогоджених кандидати в кожному окрузі публічно, перед телекамерами, знімуть свої кандидатури на користь того, чию кандидатуру буде погоджено керівниками обласних структур трьох партій як таку, що на 99% забезпечить перемогу опозиції.

Регіональна ініціатива прикарпатських опозиціонерів вже знайшла схвальну оцінку у заступника голови ВО «Батьківщина» Олександра Турчинова та голови партії «Фронт змін» Арсенія Яценюка, проте ще досі не погоджена з лідером ВО «Свобода» Олегом Тягнибоком.

Наразі, зі слів пана Шлемка, говорити про конкретні узгоджені кандидатури не видається можливим, оскільки ще невідомі межі виборчих округів. Як відомо, за новим виборчим законом, їх буде оголошено за 175 днів до дня голосування. return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 983 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>