Дмитро Шлемко назвав прізвища потенційних «білосердечних» кандидатів в депутати від Прикарпаття - "Новини Івано-Франківська"

25.02.2024 10:34
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.11.2011
15:35

Версiя для друку

Дмитро Шлемко назвав прізвища потенційних «білосердечних» кандидатів в депутати від Прикарпаття

Обласна організація ВО «Батьківщина» висуватиме на цих виборах молодих і перспективних кандидатів, - повідомив сьогодні, під час прес-конференції голова структури, народний депутат України Дмитро Шлемко.

При цьому, з його слів, про орієнтовний перелік таких молодих і перспективних кандидатів можна говорити вже сьогодні. Такими особами, зі слів депутата, є: перший заступник голови обласної організації ВО «Батьківщина» Олександр Левицький, голова Івано-Франківської міської організації партії, підприємець Руслан Терешко, голова Калуської районної організації партії Ольга Сікора, голова фракції ВО «Батьківщина» в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк та лідер галицьких «білосердечних» Володимир Костишин. Шостим кандидатом (а саме на шість виборчих округів, як передбачають «бютівці», буде поділено Івано-Франківську область) буде хтось із столичних «варягів»: Степан Давимука або Віктор Терен, які є кураторами Прикарпаття по партійній лінії.

Сам же Дмитро Васильович вбачає можливість власного балотування по «мажоритарці» в тому випадку, якщо керівництво партії змінить його від виконання обов’язків керівника обласного виборчого штабу партії. Тоді він піде замість О.Левицького по Снятинському виборчому округу,  в той час, як його перший заступник по обласній парторганізації очолить штаб.

Як повідомив пан Шлемко, такий склад кандидатів можливий лише в тому випадку, якщо вказані кандидатури будуть погоджені представниками двох інших союзницьких опозиційних партій: ВО «Свобода» та «Фронт змін», з керівництвом обласних організацій яких сьогодні ведуться перемовини про висунення єдиного кандидата в мажоритарних округах на території Прикарпаття.

Присутній на прес-конференції перший заступник голови ІФОО ВО «Батьківщина» з даного приводу одразу поспішив запевнити журналістів, що готовий зняти свою кандидатуру, якщо на те буде відповідне рішення з’їзду партії.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1086 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>