Прикарпатські УДАРники і "громадофорумівці" нагадали івано-франківцям, що вони європейці - "Новини Івано-Франківська"

25.02.2024 09:29
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
22.11.2011
20:03

Версiя для друку

Прикарпатські УДАРники і "громадофорумівці" нагадали івано-франківцям, що вони європейці

Нагадати в івано-франківцям, що вони європейці, вирішили активісти обласної організації партії «УДАР» спільно з їх колеги фракційними колегами з Громадського форуму Івано-Франківська, які стали ініціаторами проведення на Вічевому майдані обласного центру громадської акції «Свобода – це Європа». В рамках акції молоді прихильники вказаних політизованих структур вітали усіх з Днем свободи, який традиційно відзначається в Україні 22 листопада – в день початку Помаранчевої революції, і роздавали перехожим символічні стрічки в нагадування, що українці – це також європейці і тому заслуговують на те, щоб жити за європейськими стандартами.

«Партія «УДАР» нині проводить акцію «Свобода – це Європа». - розповідає один з організаторів акції – головний УДАРник області Роман Чернега, - Як ви знаєте, сьогодні ми говоримо про відзначення Дня свободи, після того, як 7 років тому в Україні відбулися події Помаранчевої революції, тобто на сьогоднішній день ми вважаємо, що майдан, який стояв і відстоював інтереси свободи, право на вільні вибори, право на свободу пересування, право на те, щоб в Україні існували журналістські свободи без цензури. На сьогоднішній день варто всім нагадати, яке були тоді піднесення, як боролися і які відстоювали тоді інтереси. Ми хочемо сказати, що тоді, 7 років тому весь світ, вся Європа була в захопленні від тих подій, які відбувалися в Україні, і тоді українці довели, що українці є європейцями не тільки територіально, а є європейцями і по культурі, і по духу, і по ментальності».

В той же час, зі слів пана Чернеги для того, щоб досягти європейських стандартів, не треба чекати на допомогу Європи. Необхідно самим будувати Європу в Україні.  І на цьому організатори особливо наголошували івано-франківцям.

«Поряд з економічними питаннями, які хвилюють кожного з наших людей, - розповідає співорганізатор акції, лідер Івано-Франківської ГО «Громадський форум Івано-Франківська» Юрій Соловей, - є і ті демократичні цінності, як-от: свобода думки, свобода волевиявлення – ті, які як раз і характеризують розвиток демократичного суспільства. Сьогодні очевидно Україна далека від демократичних стандартів. Вважаю, що любими заходами ми повинні привертати увагу до тих речей, які повинні хвилювати кожного з нас. Кожен хоче жити у свобідній вільній демократичній країні, а те, якою вона буде в майбутньому, в усьому залежить і від нас. Те, що сьогодні нове покоління виросло саме на цих цінностях і саме ці цінності будуть основоположними для розвитку країни – це однозначно».return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1058 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>