Івано-Франківськ сколихнув "Арт-вибух" - "Новини Івано-Франківська"

26.05.2022 08:25
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
25.11.2011
23:58

Версiя для друку

Івано-Франківськ сколихнув "Арт-вибух"

«Арт-вибух». Під такою назвою на базі Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника відбувся сьогодні конкурс художніх робіт студентської молоді. До участі в конкурсі, який відбувся в рамках молодіжного фестивалю «Територія-М» (інша назва «Територія молодості»), його організатори запросили активних молодих людей, які прагнуть самовираження у живописі, графіці, прикладному мистецтві та художній фотографії. «Власне, цей конкурс, як і весь фестиваль, проводиться вперше. - розповідає один з організаторів заходу, директор фестивалю «Територія-М» Володимир Федоришин, - За нашим задумом, мета заходу полягає в тому, щоб знайти людей, які можуть себе створити і розвинути. Якщо нам вдасться їх знайти, ми ініціюватимемо вирішення спільно з Івано-Франківським міськвиконкомом питання створення в нашому місті молодіжної галереї». Зі слів пана Федоришина,  на початках у організаторів були значні побоювання, чи вдасться їм знайти достатню кількість бажаючих взяти участь у конкурсі. Відтак, вони звернулись до різних вищих навчальних закладів з закликом до творчо обдарованих студентів виставити свої роботи на суд журі. «Відгукнулись студенти двох закладів, - розповідає директор фестивалю, - Інституту мистецтв та приватного ВНЗ «Галицька академія». А зараз, як бачимо, учасник з «Галицької академії» Чілла Палош навіть перемогла в одній з номінацій».

Власне номінацій було дві: «фотографія» та «образотворче мистецтво». В останній довелося поєднати живопис, графіку та прикладне мистецтво.

Перемогу у номінації «фотографія», як вже зазначалось, здобула студентка з приватного інституту «Галицька академія» Чілла Палош, «срібло» та «бронзу» отримали студенти Прикарпатського  національного університету відповідно Олександра Олексюк та Андрій Шустикевич. Призові місця в номінації «образотворче мистецтво» поділили між собою вихованці ПНУ. Місця тут розподілились таким чином: перше – Андрій Федорчук, друге – Галина Литвинюк і третє – Вікторія Плотнікова.

Нагородити переможців організатори планують під час гала-концерту фестивалю «Територія-М». Крім того, планується видати збірку, до якої увійдуть як поетичні та пісенні твори, які брали участь в попередніх етапах фестивалю, так і репродукцій творів учасників «Арт-вибуху».return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1073 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>