На Прикарпатті відбувся Кубок пам’яті Миколи Шкрібляка - "Новини Івано-Франківська"

20.07.2024 03:56
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
02.12.2011
15:20

Версiя для друку

На Прикарпатті відбувся Кубок пам’яті Миколи Шкрібляка

Уже другий рік поспіль перехідний кубок пам’яті Миколи Шкрібляка виборює дев’ятикласник Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Микола Бабак – повідомляє www.briz.if.ua.

Приємно, що цього року в турнірі, який відбувався у приміщенні Косівського районного Центру дитячої творчості, окрім юних шахістів Косова, Старого Косова, Вербовця, Рибного, взяли участь односельці Миколи Шкрібляка – учні Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також 6 шахістів з м. Коломиї, яких супроводжував тренер Коломийської ДЮСШ Василь Слободян.

Всього було 26 осіб. Серед них – чотири спортсмени другого розряду, сім – третього, десять – юнацького (ІV) та п’ять безрозрядників. Друге і третє місця посіли другорозрядники Павло Павлюк і Роман Стефурак з м. Коломиї. Четвертою у загальному і кращою серед дівчат стала учениця Косівської гімназії Іванка Шикман. Учениця Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 Вероніка Бович була другою, а третє місце посіла учениця Яворівської ЗОШ І-ІІІ ст. Христина Хім’як. Наймолодшим учасником турніру був другорозрядник з м. Коломиї, семирічний Тарас Стефурак, який зайняв восьме місце.

Переможці змагань отримали медалі відповідного ґатунку, а також грамоти, підписані головою Косівської районної ради Андрієм Клубом. До речі, Андрій Іванович знайшов час побувати на турнірі і щиро привітати його учасників. Він коротко розповів про життєвий шлях нашого славетного земляка М.Шкрібляка, а також пообіцяв сприяти закладенню коштів на наступний рік у бюджеті районної ради для розвитку шахів на Косівщині. Цього року гроші для нагородження переможців, наймолодшого учасника змагань, а також для накриття солодкого столу для юних шахістів було виділено з депутатського фонду голови районної ради.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1505 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>