До Івано-Франківська знову прийде великий міжнародний бокс - "Новини Івано-Франківська"

27.05.2024 01:19
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
02.12.2011
20:52

Версiя для друку

До Івано-Франківська знову прийде великий міжнародний бокс

Свято великого боксу знову прийде до Івано-Франківська. Йдеться про міжнародну зустріч збірних команд України та США, яка пройде в манежі місцевого Коледжу фізичного виховання в неділю,  4 грудня. Як повідомили організатори змагань: керівництво української та івано-франківської міської федерацій боксу та Івано-Франківської міської організації Партії регіонів, – зустріч складатиметься з дев’яти поєдинків, в яких американські тренери планують виставити перший склад своєї національної збірної. Загартовані на Чемпіонаті Світу, який пройшов нещодавно в Баку, і маючи в активі три забезпечених і дві потенційних ліцензії на участь в Олімпійських іграх - 2012 у Лондоні, американські спортсмени, тим не менш з усією серйозністю поставились до нагоди спробувати свої сили у поєдинках зі своїми колегами з України. Адже, за твердженням віце-президента Федерації боксу Україні Ігоря Гайдамака, наша боксерська школа є однією з найсильніших у світі.

Зрештою, це засвідчили і вже проведені вчора боксерські поєдинки між українцями і американцями у Чернівцях, де збірна команда України перемогла своїх суперників з рахунком 20:16. «Бої були дуже цікаві, хороші, - коментує вчорашню зустріч головний тренер збірної України Дмитро Лазарєв, - наші хлопці показали хороший цікавий бокс. Американська команда – це хороші досвідчені бійці. Приємно було дивитись, як вони боксують».

Зі слів Ігоря Гайдамака, в Чернівцях бої відбувались на рівних і зазвичай визначити переможця було дуже важко, проте українська боксерська школа все-таки виявилась трішки вищою. Керівник американської збірної тренер Кенет Портер вважає, що певні недопрацювання американських спортсменів можуть бути пов’язані з труднощами перельоту та адаптації в Україні, проте відзначив, що вчорашні бої були захоплюючими і сповненими духу змагальності. «Я дуже вражений командою боксерів України, - зазначив він під час сьогоднішньої прес-конференції, - а також її тренером, і ми очікуємо не менш цікаві бої в Івано-Франківську». Зі слів пана Портера, він передбачає, що після запеклих поєдинків в Чернівцях і українські, і американські спортсмени суттєво піднімуть планку, а отже слід очікувати ще цікавіших боїв на рингу Івано-Франківська.

Нагадаємо: це вже вчетверте обласний центр Прикарпаття стане ареною проведення важливих міжнародних боксерських зустрічей. Вперше боксерське свято такого рівня відбулося тут в 2009 році, коли українські спортсмени приймали в Івано-Франківську збірну команду Австралії, в 2010 році проти українських майстрів шкіряних рукавичок на івано-франківському рингу стояли у двобої здоровані із збірної Марокко, а цьогоріч українці вже мали можливість побоксувати з хлопцями із збірної Франції.

Слід зазначити, що у складі збірної України 4 грудня битимуться три наших земляки: івано-франківці Віталій Марценюк (вагова категорія – 64 кг) та Віталій Мерінов (91 кг), а також коломиянин Арсен Різун (75 кг). Родзинкою ж боксерського свята стануть два жіночі поєдинки, де представниці слабкої статі з України та США покажуть івано-франківцям і гостям міста, що слабкими їх вважають ой як даремно…

Сергій БІЛИЙ  return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1571 раз
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>