Коли мовчать гармати, військовики ... малюють і вишивають - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 14:24
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
02.12.2011
21:52

Версiя для друку

Коли мовчать гармати, військовики ... малюють і вишивають

«Коли мовчать гармати». Під такою назвою в Івано-Франківському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка витворів декоративно-прикладного мистецтва, виконаних військово-службовцями та працівниками розміщеної в обласному центрі Прикарпаття  114-ї бригади тактичної авіації, а також членами їх сімей. Експозиція виставки являє собою унікальне зібрання картин, вишивок, дитячих малюнків, виробів зі шкіри і навіть зроблених із звичайних жіночих колготок чарівних ляльок. Всі ці речі люди створювали не за командою, а у вільний від основної роботи час, вкладаючи в них свої серця і душі, що зробило їх якимись радіснішими, теплішими, сповненими оптимізму і любові.

«Історія України, - зазначив, виступаючи на відкритті виставки, заступник командира 114-ї бригади з виховної роботи підполковник Олександр Кухарук, - це історія її війська. Скільки існували військові формування, стільки існувала українська держава. Як тільки хтось вважав, що військові державі не потрібні, одразу зникали і державні утворення на території нашої країни. Але тих людей, які брали зброю і йшли захищати Вітчизну, в бій вела велика любов – любов до рідної землі. Власне, наша виставка і є виразом цієї любові. Мета її: показати оцю любов до рідної землі , показати те, що ця земля дарувала нашим військовим – той внутрішній світ, який зформувався у них під впливом народних традицій. Поглянувши на ці картини, одразу бачимо, як ці люди люблять рідну землю і готові її захищати зі зброєю в руках».

Виставку було організовано спільними зусиллями командування частини, керівництва сектору оборонної роботи Івано-Франківської ОДА, Обласного краєзнавчого музею, а також ради сімей військовослужбовців 114-ї бригади, яка, власне, і виступила головним ініціатором її проведення з нагоди 20-ї річниці з дня створення Збройних сил України, яку українські військові відзначатимуть 6 грудня.

Найбільший внесок в експозицію внесли військовослужбовці частини старший лейтенант О.Юнгер, старші солдати Н.Шевченко та О.Овченко, а також численні дружини та діти військовиків. return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1657 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>