Третина міста без світла, зміщена зупинка та присиплене штукатуркою таксі - результати понеділкового посилення вітру - "Новини Івано-Франківська"

20.07.2024 03:11
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
07.12.2011
23:07

Версiя для друку

Третина міста без світла, зміщена зупинка та присиплене штукатуркою таксі - результати понеділкового посилення вітру

Суттєвих збитків господарці обласного центру Прикарпаття наробило значне – до 21 м/с – посилення північно-західного вітру, яке фіксувалось в Івано-Франківську протягом двох годин, починаючи з 12-ї години в понеділок, 5 грудня. Як стверджує начальник міської служби оперативного реагування Тетяна Клочко, внаслідок вітру в чотирьох адресах фіксувались падіння великих гілок з дерев, а з триповерхового будинку по вулиці Вовчинецькій, 165, відлетіла велика брила штукатурки площею до 2 квадратних метрів і впала на автомобіль таксі. «Будинок, - стверджує пані Клочко, - знятий з балансу ЖЕО-8 в 2006 році». Івано-Франківський міський голова Віктор Анушкевичус в свою чергу додатково наголосив на тій обставині, що будинок не перебуває у комунальній власності, зазначивши, що в регіональних ЗМІ факт падіння штукатурки вже викликав певні спекуляції з приводу начебто недопрацювання ЖЕО.

Жертвою вітру стала також новозбудована споруда зупинки по вулиці Симоненка, 6. Встановлена буквально днями зупинка навіть не була належним чином закріплена (зі слів начальника управління житлово-комунального господарства Івано-Франківського міськвиконкому Василя Білика, його підлеглі просто не встигли це зробити). Віднести її далеко вітер, звісно, не зміг, проте з первинного місця пересунув.

Окремо дісталось системі електропостачання міста. Так, за словами пані Клочко, через пошкодження в мережах КП «Міськсвітло» відключеними виявились одразу 14 трансформаторних підстанцій. Як наслідок, близько 30% території обласного центру залишилось без зовнішнього освітлення. Ще три обриви сталося на мережах Івано-Франківського РЕМ. Так, через два пошкодження на повітряних лініях в районі вулиць Козацької та Гетьмана Сагайдачного без електроенергії залишились 90% будинків на цих вулицях, а серйозний порив по вулиці Гвардійській залишив без світла територію ринку на перехресті улиць Чорновола та Петлюри.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1521 раз
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>