Івано-франківський локомотиворемонтний завод переплавляє зброю на гальма - "Новини Івано-Франківська"

03.12.2023 15:08
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
08.12.2011
17:16

Версiя для друку

Івано-франківський локомотиворемонтний завод переплавляє зброю на гальма

В ливарному цеху Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу знищили чергову партію незаконної вогнепальної зброї, яку вилучили в населення або ж громадяни здали добровільно.

Такі акції працівники прикарпатської міліції проводять кілька разів на рік. Востаннє, навесні, було знищено близько півтори сотні одиниць зброї. Цього разу комісія УМВС привезла на знищення 212 одиниць.

Правоохоронці час від часу також знищують бойові припаси, але на відкритій місцевості – на полігоні навчально-тренувального центру «Лисець». Незабаром міліціонерам знову доведеться везти на переплавку незаконні стволи, адже тільки за перший тиждень грудня вони виявили 65 фактів зберігання вогнепальної та холодної зброї, боєприпасів без відповідного дозволу. За ними порушено 24 кримінальних справи.

Як повідомили в ливарному цеху локомотиворемонтного заводу, з переплавленої зброї виготовляють гальмівні колодки для коліс поїздів.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1591 раз
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>