В Івано-Франківську на святкуванні весілля в ресторані «Буржуй» продуктами харчування отруїлося 10 чоловік, серед них двоє дітей - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 15:49
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
12.12.2011
10:38

Версiя для друку

В Івано-Франківську на святкуванні весілля в ресторані «Буржуй» продуктами харчування отруїлося 10 чоловік, серед них двоє дітей

Прокуратура порушила кримінальну справу.

В Івано-Франківську на святкуванні весілля в ресторані «Буржуй» продуктами харчування отруїлося 10 чоловік, серед них двоє дітей. Ця інформація облетіла всі інтернет-видання країни. Занепокоїла вона й тих, хто планував відсвяткувати подібні заходи в аналогічних закладах громадського харчування.

Не стала осторонь даної проблеми і прокуратура Івано-Франківської області . В ресторані «Буржуй» було проведено перевірку,  за результатами якої 8 грудня 2011 року порушено кримінальну справу.

Було  виявлено, що незважаючи на невідповідність вимогам санітарного законодавства ресторану «Буржуй», санітарним лікарем Івано-Франківської міської санепідемстанції підготовлено матеріали на отримання власником ресторану висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи про відповідність вимогам діючого санітарного законодавства України ресторану «Буржуй», та погоджено асортиментний перелік, який насправді не відповідав дійсності.

Прокуратурою внесено подання в якому вимагається негайно  вирішити питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності: завідуючу відділенням комунальної гігієни, лікаря відділення гігієни харчування, та завідувача відділенням гігієни харчування міської СЕС.

Крім того прокуратура знайшла інші порушення. Працівники ресторану працювали без укладення трудових угод та не були  зареєстровані  у державній службі зайнятості, як це передбачає трудове законодавство. Відповідно, заробітну плату їм виплачували в «конвертах», чим грубо порушено їх право на працю, а в подальшому й на пенсійне забезпечення.

Прес-секретар обласної прокуратури Людмила Гласова, для www.briz.if.uareturn_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1972 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>