Прикарпатцям пообіцяли 40 нових спортивних майданчиків та сучасний спортино-розважальний центр - "Новини Івано-Франківська"

20.07.2024 02:19
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
12.12.2011
16:34

Версiя для друку

Прикарпатцям пообіцяли 40 нових спортивних майданчиків та сучасний спортино-розважальний центр

Близько 40 літніх спортивних майданчиків зі штучним покриттям буде побудовано в наступному році на Прикарпатті. Про це розповів сьогодні, під час прес-конференції, голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. З його слів, влада області має намір приділити наступний рік розвитку масового спорту, особливо спорту на селі. Власне, усі вказані майданчики планується спорудити саме у сільській місцевості.

Крім того, як стверджує губернатор, ним досягнуто попередніх домовленостей з головою Івано-Франківської обласної ради Олександром Сичем з приводу будівництва в Івано-Франківську сучасного молодіжно-спортивного центру.

Зі слів пана Вишиванюка, такий центр наразі існує «в перед проектному стані», на його спорудження потрібен не один рік, а говорити, яким саме він буде, ще зарано, проте особисто губернатор бачить його не тільки спортивною ареною.  «Це має бути хороший зал з трибунами, - зазначив голова ОДА, - де можна проводити дискотеки, спортивні програми і де будуть всі можливості для заняття спортом. Це має бути такий центр, де молодь могла б прослухати цікаву лекцію, а потім гулі».

Михайло Васильович не конкретизував, де само планується спорудити центр, проте зазначив, що в цьому місці є хороше транспортне сполучення і в тому ж місці було б добре розмістити ще й оптовий ринок. Це, в свою чергу, дає підстави вважати, що йдеться про земельні площі біля села Драгомирчани Тисменицького району. return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1450 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>