«Різдво в Карпатах» цього січня буде для губернаторів - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 15:24
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
12.12.2011
23:40

Версiя для друку

«Різдво в Карпатах» цього січня буде для губернаторів

Традиційний щорічний фестиваль «Різдво в Карпатах» цього разу буде орієнтований на губернаторів. Про це говорив сьогодні, під час прес-конференції в Івано-Франківську, очільник Прикарпаття Михайло Вишиванюк. «На Різдво в Карпатах, - зазначив він, - я запрошую насамперед своїх колег – губернаторів. У нас нещодавно був семінар суддів. Я розговорився з одним суддею. Він перший раз взагалі приїхав сюди, в Західну Україну. І він сюди їхав зі страхом. Бо ми самі створили собі імідж ненормальних людей».

Зі слів голови ОДА, його співбесідника «розпирало від тої радості, який це край» -  так, що той неодноразово повторював: «сюди потрібно їхати, привозити людей, щоб люди обов’язково дізналися, який це гарний край». Як стверджує Михайло Васильович, він запропонував вказаному судді зі Сходу подивитись на живого бандерівця, і коли той висловив бажання, сказав: «ось він, перед тобою». Як наслідок, той зрозумів, що оті бандерівці, якими лякають людей на Сході, це звичайні нормальні люди, які живуть в нашому краї і раді вітати у себе будь-яких гостей.

Так само, на думку губернатора, слід частіше привозити на Прикарпаття дітей з інших регіонів, що дозволить швидше «розвіяти міф про ненормальний край».

«У нас вперше цього року за 20 років незалежності, - додав в даному контексті М.Вишиванюк, - приїхала московська турагенція, щоб розвідати, чи можна сюди везти людей».return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1402 рази
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>