Михайло Вишиванюк: ОДА провела власне, незаангажоване соцопитування - "Новини Івано-Франківська"

14.06.2024 14:32
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
14.12.2011
15:16

Версiя для друку

Михайло Вишиванюк: ОДА провела власне, незаангажоване соцопитування

Результати соціологічного опитування, проведеного в серпні цього року на замовлення Івано-Франківської обласної ради, не відповідає дійсності. Про це говорив днями голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк. «Ми замовили і маємо власне соціологічне дослідження, але його не друкуємо. – зазначив він під час нещодавньої прес-конференції, - Хочу зазначити що воно суттєво відрізняється від того що провела обласна рада».

Як стверджує губернатор, замовлений адміністрацією рейтинг є незаангажованим і призначений не для публікації у засобах масової інформації або піару того чи іншого політика, а для внутрішнього використання. «Це глупо писати, який у тебе особистий рейтинг, - переконаний очільник Прикарпаття, - я дуже поважаю Олександра Максимовича Сича як чесну, порядну людину і вважаю, що з рейтингом його хтось підставив».

Серед найбільш актуальних проблем, які виявило замовлене ОДА опитування: питання стану доріг області (про це висловились 56 % опитаних) та забезпечення робочих місць, насамперед для молоді.

Як стверджує пан Вишиванюк, опитування також показало реальний рейтинг політичних партій в області, який, за словами губернатора, також суттєво відрізняється від результатів опитування облради.return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 2029 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>