Юрій Соловей: неприпустимим є використання ветеранів війни для політичних акцій - "Новини Івано-Франківська"

20.07.2024 04:09
Всі новини
ПРОБА ПЕРА
ПОЛІТИКА
КУЛЬТУРА
АБІТУРІЄНТ
ГРОМАДА
ЕКОНОМІКА
СПОРТ
ПРИГОДИ
АНОНСИ
ПРИКАРПАТТЯ
НЕГОДА
НОВИНИ САЙТУ
НОВИНИ БЮРО
(R) РЕКЛАМА
 RSS
Статті
15.12.2011
15:37

Версiя для друку

Юрій Соловей: неприпустимим є використання ветеранів війни для політичних акцій

„Для мене, як воїни УПА, так і воїни радянської армії, які боролись за Україну, є героями”, - про це заявив голова Івано-Франківської міської організації партії «УДАР» Юрій Соловей у інтерв’ю одному з місцевих телеканалів.

 

Він переконаний, що сьогодні треба шукати речі, які об’єднують Україну і говорити про майбутнє держави, а не маніпулювати почуттями людей за допомогою теми УПА та постійно створювати конфлікти на грунті історичних подій.

Голова міської організації партії «УДАР» у Івано-Франківську впевнений, що усі, хто воював проти фашистів, як зі сторони УПА, так і зі сторони радянської армії, заслуговують на повагу. Тому всі українці повинні пам’ятати уроки нашої драматичної історії, аби у подальшому не повторювати помилок минулого.

Разом з тим, потрібно на ділі допомагати ветеранам, а не лише використовувати їх під час політичних акцій.

«Замість того, аби тільки розказувати, як і кого ми поважаємо та вшановуємо, наше першочергове завдання - подбати про українських ветеранів та забезпечити їм гідну старість», -  заявив лідер міського «УДАРу» у Івано-Франківську.

Юрій Соловей також вважає, що завдання публічних осіб - шукати порозуміння і національний консенсус всередині країни, а не роз’єднувати людей, як це штучно роблять безвідповідальні політики. Це допоможе відстоювати українське бачення історії та уникнути її спотворення – www.briz.if.ua.

 return_links(15); ?>
Інші новини
Цю новину переглянули 1359 разів
©  БРIЗ, 2005-2011
Будь-яке використання iнформацiї не тiльки дозволяється, а й заохочується, у тому числi i матерiально. 067.74.22.74.9
Усі матеріали сайту дозволено використовувати на умовах GNU Free Documentation License без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike

return_links(15); ?>